Slobodna diskusija o traktorima

3100-3200 ne znam tacno, jedno vreme mi nije radio sat. Radio pumpu i dizne jednom, izduvnu granu promenio, srce difa, i jesenas sam nesto kuburio sa hidraulikom ali mojoj greskom, nije bio nikakav kvar. Traktor je radio spremanje za setvu, oranje i transport.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Imao je onaj Boza lopov iz Veternika, bivsi serviser. Posle su mi ovi iz gocema rekli da mogu oni da odrade ali vec sam kupio.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Da, pomislio sam na njega. Nisam imao čast da ga upoznam ( samim tim ni da sudim da li je lopov ili ne) ali su ga spominjali serviseri iz AV da i on nabavlja delove za yto.
Što se tiče cene delova.... Pa bogumi za dosta stvari deru. Evo npr amortizer vrata 2400, sajla kvačila 2000, ručnog gasa isto, preklopni osigurač stabilizatora 900. E onda sam odlučio da idem linijom jeftinijeg otpora. Amortizer vrata paše od audia 80 od gepeka 800din, sajle naručio u NS-u, a oni ustvari prave za AV, i platio sam 4 sajle koliko bi u AV 2.
--------------------------------
Matiću, da zaboravio sam, ali to važi za one manje kineze koliko znam... od 80 i 90ks. A ja ako bih opet uzimao yto-a, uzeo bih ili 120 ili 130ks bez obzira što su sporaći.
 
Poslednja izmena:
Ja sam pre mesec dana uzeo ulje,filter za ulje 10l ulje za hidrauliku filter za gorivo sam imao kad mi radili servis prvi nisu ga menjalii sve u RTI koji su zastupnici Basaka kostalo me isto ko da sam uzeo ovde kod nas ali jedino je problem sto nemaju ulje koje on koristi...jedino sto sam platio postarinu i to je to

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Da li neko zna da li ima negde u Srbiji ovakvi čepovi za brzu spojku za hidrauliku??
Screenshot-20200307-220608-Google.jpg
 
Da li si ih menjao ili samo znas cenu? Ako jesi na koliko sati?
@milovane, ne znam meni je jednom rekao da zivi u veterniku.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Da li neko zna da li ima negde u Srbiji ovakvi čepovi za brzu spojku za hidrauliku??

Jedino sto sam pronasao ovde...
ako ti nije mrsko pitaj da li ce posebno to da ti prodaju?
 
Nazad
Vrh