Slobodna diskusija o traktorima

Jel zna neko da li je za Euro 4 (Tier 4) motor za traktore obavezan ad blue? Tj da li postoji euro 4 motor za traktore bez ad blue?
 
Euro4 je comonrail, euro3 je mahanicko ubrizgavanje, a euro5/6 su adblue. Meni je tako objasnjeno u jednoj firmi za prodaju traktora i to se poklapa sa wikipedijom. Zabunu je unela Stage IIIa/b i Stage IV oznaka, to ne oznacava euro normu, vec nivo izduvnih gasova za radne masine. Stage IV je paralela euro5/6 i nisam nasao nigde bez AdBlue.
 
Meni otkad je nafta na kantu stvorila parafin na -2 ne sipam nista sem euro dizela.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Gde se mogu oglasiti,tj ima li neka tema tipa kao oglas,drugar ima ogromnu ponudu traktora,plugova ravnjaka,roto drljaca,hedera za kombajne itd..

Sent from mTalk
 
Zdravo svima. Imam jedno pitanje za vas. Kupio sam Hurliman h480 traktor polovan paa nemogu da nadjem gde se doliva i proverava nivo ulja u menjacu? Ako neko od vas zna i ima iskustvo molim za pomos? Hvala unapred
 
Danas smo organizovali u mom selu malo druženje tzv traktorijadu . Vrijeme je bilo odlično i bilo je ekstra , jelo piće muzika pod šatorom i druženje . Od takmičenja za početak je samo bilo nadvlačenje traktora i vožnja zmajevke u rikverc . Za sledeću traktorijadu planiramo pomjeriti za avgust i početi sa takmičenjem u oranju . Na jutjubu već ima dosta snimaka nadvlačenja . Hvala kolegama iz Dubice koji su postavili . Ja ću staviti moj jedan snimak učesnika i snimke gdje sam ja učestvovao u nadvlačenju sa Masejem 36455. Inače sve izazivače sam uspio nadvući , a oni baš veliki nisu ni htjeli da izlaze .


- - - - - - - - - -



iz drugog ugla

 
Nazad
Vrh