Slobodna diskusija o traktorima

b4312a9705023052cebbd68e0836b1c3.jpg

Evo jedna Rakovica u Ulcinju.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
код мене још увек раковице одолевају... народ их воли због кочница и оштрине...

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Ima li neko iskustva sa goldonijevim traktorima? Tacnjne euro serija...vocarski. Neki kazu "nije vise sto je bio"...kupio ih kinez...takodje ako mozete da preporucite vocarski,potreban za odrzavanje zasada borovnice...teren je brdski,mali je prostor za manervisanje! Potreban je mali pouzdan traktor! Prskalicu da moze da nosi na tom terenu,.i tarup...to je otprilike najbitnije..hvala svima unapred!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Пошто ме у теми Масеј нису озбиљно схватили да питам овде. Масеј 6160 ми кипује нормално али не диже потезнице? Шта је у птању?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko iskustva sa goldonijevim traktorima? Tacnjne euro serija...vocarski. Neki kazu "nije vise sto je bio"...kupio ih kinez...takodje ako mozete da preporucite vocarski,potreban za odrzavanje zasada borovnice...teren je brdski,mali je prostor za manervisanje! Potreban je mali pouzdan traktor! Prskalicu da moze da nosi na tom terenu,.i tarup...to je otprilike najbitnije..hvala svima unapred!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koje pare su u pitanju?
 
Recimo do 15 000...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za te pare nov kinez 45 50ks. Moze da radi to sto tebi treba. Ili polovni uvozni moze da se nadje lepih same-hurliman-lamborghini posto je to skoro pa isti traktor. Goldoni preskup po meni a nista spektakularno sto se tice opreme..

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav.
Interesuje me po vama koji je traktor bolji, MTZ 1221 ili ZETOR 12245 ?
Za delove znam da su tu negde na isto, sto se tice cene.
Potrosnja ne znam ni jedan ni drugi koliko trose.
Koji je udobniji ? (posedujem MTZ 82, sto se tice udobnosti ni malo nisam zadovoljan)
Unapred hvala na odgovoru. :osmeh:
 
Nazad
Vrh