Slobodna diskusija o traktorima

Bio je jedan ovakav pre godinu - dve, kod nas, 4x4, ja ga zvao, ispod 13000 nije hteo da prica.
 
Danasnja akcija

IMG_0535.jpg
 
Ako je bez multipowera , dobar starac. Perkins motor, kocinice su dobre, hidraulika jaka i precizna..

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Ima jedan po prilicno jeftin na polovnim a. Pitao sam se da li je zezancija kao za 952 sa istog sajta.
 
Tu sam i video, u stvari vidjao sam i pre ovakve na youtube, ali sam se iznenadio kada sam video u oglasu... moj burazer stupio u kontakt sa likom, kao to je cena u finskoj, treba da se dotera ovde bla bla bla u sustini sve moze ali prvo pare
 
Bio je jedan valjda isti takav ili jako slican negde u Vranju ili okolini. Uglavnom duplak od 60 i kusur konjica, a cena 8000 i nesto evra. Bas mi zapao bio za oko.
 
Pitanje za znalce o claas traktorima,
koja je razlika između claas ariona serija 400 i 500, zanimalo bi me 530 ili 430 (možda 420/430)
Namjena bi bila oranje s tri brazde 3*16 cola, prskanje (1200 l) i po potrebi sijanje umjetnog gnojiva,
gledam cijenovno nije velika razlika, koji gledati?
lp
 
Iskra na auspuh hladnog motora? Ventili su mijenjani.. Cuje se i "bobotanje" na filteru zraka.. Jel moguce da nisu dobro postelovani?

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Moguce da ne pojacavam dovoljno, cim obracam paznju na te zvukove

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Dobili su zasluzeno kupanje posle ljetnih poslova. Sad u nove poslove, silaza, berba kukuruza.. Jedan nas je napustio ovog ljeta.
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh