Slobodna diskusija o traktorima

Ja bih se okanuo tog traktora, da posle manje glava boli. Vidiš da nešto petlja.
 
577 i 539 bi bili dovoljni za 30-35ha u ovim nasim uslovima juzno od Beograda, komotno. Za 6 hektara je 100ks totalno nerentabilno. Ferguson sam zavrsava sve poslove(osim siliranja) na duplo vecoj povrsini(u nekim godinama i 20ha), potvrdjem dugogodisnjim licnim iskustvom.
Traktor koji radi je najbolji. Bolje umesto 577 kupiti 3ha zemlje koja ce biti tvoja i tvojih zauvek.
Izvini, mozda se**m, ne zelim niti pokusavam bilo kome da solim pamet, to je samo moje misljenje.
 
Ne znam dali hoce da prevede jar se prekinula veza,posle nije bio dostupan.Ja sam mu pslao poruku ako zavrsi sa traktorom da se cujemo posle dvadesetog ako ga dotle ne bude prodao.Mislim da je od mene ok. Nego znate li vi jos koji traktor (577)u vasim krajevima da se prodaju?
 
Poslednja izmena:
Ja lično ne volim ruse ali dati 6500 za taj 577 a imaš jači i bolji za iste pare.Moj zetor 5911 bi ga pojeo za doručak.
 
Bezi ti i od tog traktora i od prodavca. Cim on nece da prica od koga ga je i kako kupio. Prvo i verovatno nece zato jer je covek na koga se vodi otiso u vecna lovista. Drugo ako bi stupio u kontakt sa vlasnikom ili naslednicima vrlo lako mozes da saznas da ga je on kupio za 3900, a tebe oce da osisa za 6900. Znam licno za neke slicne slucajeve. Bezi od tih matrapaza i bolje gledaj coveka od kog kupujes nego to sto kupujes.
 
Ma nema veze posto ga je on kupio, to je njegova stvar, traktor vrijedi 6500 kako god okrenes. Jedino je problem ako je prvi gazda umro, a nasljednika ko kineza.
 
Bas zato i pitam Aco dali neko zna negde licno u selu i okolini a za ovog nije bitnokoliko ga je on platio .On ga prvi naso on i zaradjuje vazno je samo vazno da je legalan
 
Ne znam kako na osnovu slika mozete da znate koliko nesto vredi? Dok se ne pogleda i proba nista, bar kod mene. Znam recimo ljude koji su kupili traktore bez papira jer im to ne smeta. Nekom nesto vredi, drugome ne. Ko sta voli nek izvoli.
 
Moravac traktor deluje ok preko slika. I mislim da za ostalo upalis auto i direktno razgovaraš sa prodavcem. Ovako mozes delovati neozbiljno, u moru tel poziva nemoze se pravi kupac razaznati. A prodavcu mozda dosta bespoličara koji zovu.
 
Videcemo za koji dan kad ga nazovem pa ako bude imao vremena da razgovara.HVALA Montoya na obavestenju kao sto rekoh pozvacu jos jednom za koji dan pa put pod noge da pogledam to na licu mesta.
 
E, ako opet budes razvlacio, otici ce to, traktor izgleda lijepo, a znas kako se kaze ''lice picu prodaje.''
 
Aca je potpuno u pravu. Dok se ti isprenemazes, dok on razazna "pravog" kupca, voz proso. Sjedes, odes i vidis. Znaces na cemu si sto se tice svega. Nemoj me shvatit pogresno ali je drug napravio istu gresku prije 10ak dana. Otisli pogledali landinija 8550, tek uvezen. Kabina, naprijed poluge, duplak. Sve moguce ispravno. 7000e. Dok se on ispremisljo, ljudi otjerali. Sad opet tako nesto trazi i cekaj kad ce naletit.
 
Odes vidis,ako hoces stavis ga u kola i kod pravog gazde i znas na cemu si i sta ti je ciniti i kako .... gvozdje se kuje dok je vruce....
 
Nazad
Vrh