Slobodna diskusija o traktorima

Ja se nadam da nije nikakav problem.Neznam koliko je traktor dobar? Ovako je mnogo lep,da mu nema mane,neznam kakav je covek da nije od onih sto lepo nasminkaju spolja a unutra??
 
Jel to samo meni ili je malo puno 7000e za traktor 70 ks bez prednje vuce , 27 godina star za koje vise nema zglavnih delova ? Za te pare 10 god mladji rus sa prednjom vucom i jaci.
I ja volim imt ali kad crkne sta onda ? Indijski ili turski delovi i drzi vodu dok majstori odu.
Upravo iz tog razloga ja planiram za god dve uzeti rusa, a imt-a neka necu ih prodavati.
Iritira me malo na rusu to curkanje ulja stalno negde al kad se zainatim resicu i te probleme. Kod nas vise bez prednje vuce i 40 ks po brazdi nema zglavnog oranja



Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Imao sam ja rusa 82.1 sa730 sati i prodao sam ga.Rus trazi velike parcele a ja imam jedva 6 ha.Pa zato mislim da bi 577 bio sasvim dovojno za moje domacinstvo.
 
Ko hoce samo nek obradjuje 20ha sa ferdzom..meni na 25 nekad malo i tri..nemam ja vremena da 4 sata orem jedno jutro..

- - - - - - - - - -

A i taj 577 u laganim operacijama trosi ko ferguson a u tezim duplo manje..da se razumemo nemam ja 577 al je tata od traktora za manje posede..i za povuci i za špacirati..
 
Koliko se sad gazi zemlja kombajnima i beracima mnogo je tesko tako reci nemoguce orati kvalitetno sa539, a ja bi morao da rasprodam pola mehanizacije koju imam posto 539 nemoze da ih podigne a kamo li povuce.
 
Nisam reko da mi je traktor sumnjiv ,vec ne zelim da dam pare pa da ja posle jurim da bi preneo traktor. A mislim da je traktor vrlo pristojan i cena za kupiti je 6500e.
 
On ne zeli da razgovara o prodavcu samo kaze iz Backog Petrovca.Ma ne zelim ja da prevodin traktor vec sam reko ako hoce on da prenese traktor ok ako ne onda nista.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh