Slobodna diskusija o žitnim kombajnima

Meni osobno 1080 je skup kombajn.... Kažu da je dobar, al bolje bi pričekao godinu, dvije ili tri i gledao 1322 ili 3580 ili 3610.....

Kod nas je oko 13000€
 
Jel se ti šališ ili?

Jednog u životu sam vidio dvorednog...... Prodavao se u kompletu s kombajnom..... Inače su svi troredni.....
ja sto sam video malog djuru,imao je fabricki dvoredni heder.
@putin moj komsija prodaje jako dobrog fara 1002 sve sa adapterom,mislim da je i clan foruma,ima ga na polounim automobilima,kupio je veci kombajn.
 
deks мсм да сам се чуо са тим човјеком.чини ми се да нема папире,а то код мене не долази у обзир,пошто доста мора да хода асфалтом.
јбртка не могу да нађем на половнимаутомобилима тај комбајн.
 
Rješio da uzmem stol za repicu, za malog đuru 770, pa kako mu bude.... Imam sito 3mm, dao bi napeaviti i od 4mm......nadam se da će raditi.....
 
Rosteljmas. Slikao sam ih pre neka 2 meseca u Nemackoj.
086a6dd4fb8b8771563c81f533a45e25.jpg


Послато са SM-J400F помоћу Тапатока
 
Imam u ponudi zmaja 133 dzak stanje je da stoi od 2014 bio u poplavi i od tad nije mrdan niti paljen motor neokrece kompletan je gume skoro da nema kolko bi bilo realno da mu ponudim za njega.

Послато са Redmi 8 помоћу Тапатока
 
Au majku mu.Pre vanrednog stanja nosio sam sa kumom neko gvožđe na otpad i dobio je 19 rsd.Otkupljuje i komšija preko puta ali nisam već neko vreme trgovao sa njim pa ne znam koliko plaća.
 
Колико сам упознат, пала је цена секундарног гвожђа.....рече ми друг код нас је дал 9 или 12 динара......е сад колико тај комбајн има кила и дал би га тај продао по таквој цени и то је питање.

Послато са Mi 9T помоћу плуга
 
Nazad
Vrh