slike kunica- zeceva

Zeco nikakav problem mozes da dodjes i da sam proveris.
Ja nemam nista od toga da lazem.
Cak sta vise imaces gratis nekoga kunica za priplod da se uveris i sam a i pivo dajem.:ppozdrav:
P.S. Mereni su na kantaru prvo pa posle radi provere na vagi.

Pa nemoj se iznenaditi ako me vidiš,jer ove godine planiram biciklom obići republike bivše Jugoslavije:ppozdrav:
 
Kod mene ces imati prenocste hranu i pivo.
:)
Za to mogu da garantujem.
Jesi li to resio da siris ljubav prema kunicima.
:)
 
Evo mladih starosti 2 nedelje majka panonka otac mesanac.
zima-2012-068.jpg
 
Kavezi su napolju kotilice sa strane umotana u satorsko krilo i naravno podloga piljevina pa slama.Jedno se smrzlo i to dok jos nije dobilo dlaku.
 
Tako i ja pravim podlogu,ja moje kaveze drzim u supi 80%je zatvoreno,i od 5 okota imao sam kod jedne zenke 2 uginuca,a sada vec trckaraju po kavezima:ppozdrav:...
 
Evo par slika i od mene Novozelandska crvena ženka
attachment.php



Kalifornijski mužjak
attachment.php










Kuničnjak
attachment.php






Podmladci,Trenutno držim kalifornijskog mužjaka,novozelandsku crvenu ženku i dvije kalifornijske ženke i 4 legla
attachment.php




Kalifornijska ženka
attachment.php
 
Mora biti čisto :ppozdrav:



Evo još par slika
Novozelandska crvena ženka pripuštena čeka mlade i u kavezu do kalifornijska ženka sa mladima
attachment.php


Mladi stari 18 dana izlaze van
attachment.php


Kalifornijski mužjak star godinu dana
attachment.php


I kalifornijska ženka broj tri nije se htjela slikati :ppozdrav:
attachment.php
 
Zecica mesanka stara nepuna 3 meseca otac joj je cist orijas,a majka neka mesanka...
 
SONE92 mogu ti reci da je jako lepa, i ja imam zenku mesanku otac cist orijas a mama mesanka,i verovali ili ne ima 7.1 kg,za sada lepo koti i dosta krupne zecice daje,tako da ako si je ostavio za priplod neces pogresiti!!!
 
SONE92 mogu ti reci da je jako lepa, i ja imam zenku mesanku otac cist orijas a mama mesanka,i verovali ili ne ima 7.1 kg,za sada lepo koti i dosta krupne zecice daje,tako da ako si je ostavio za priplod neces pogresiti!!!

Hvala...mogu ti reci da je jako krupna a tek ima 3 meseca...ostavicu nju za priplod i jos jednu zenku iz istok legla iste je boje svi su povukli na caleta :D ...svi iz tog legla su jako krupni
 
Nazad
Vrh