Skladištenje zrnaste robe

Jel ima neka izolacija na podu, kako je izvedena podloga?
Ja planiram nešto slična pa se bojim vlage?
Kako izoliravate spoda ove silose štop pravite od građevisnke mreže?
Nista kolega klasican beton ali perdasen i to je to...do sad mi se nikad nije upalilo zito a ni kukuruz... ja podizem na 1,5m u visinu cak negde i 2m..prosle godine kukuruz sa vlagom od 12% sam skidao i kad smo tovarili isto je toliko imao ako je beton

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
"klasican beton ali perdasen" - moze pojašnjenje kakav je to beton, kak se radi,
Jel to ono zaglađivanje s helikopterom? Dali se još nešto dodaje u beton (neki aditiv)?
 
Poslednja izmena:
"klasican beton ali perdasen" - moze pojašnjenje kakav je to beton, kak se radi,
Jel to ono zaglađivanje s helikopterom? Dali se još nešto dodaje u beton (neki aditiv)?
Obican druze beton za garaze dvorista samo sto je perdasen da bude mastan i to je to..nista se ne dodaje koliko ja znam

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ima neka tečnost što se dodaje u beton protiv vlage.
Ma kakva tecnost druze,sta si se uhvatio za vlagu jel imas strah od nje mozda? Ja kod mene samo ostavim prozore da budu otvoreni na halu imam velika i mala vrata ostavim mala i vuce promaja samo tako...nemoj da se brines sad cu da pravim jos jednu odmah do nje na G da ide isto cu tako da uradim sto se tice betona..ovakva ce da bude

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
fefc1a0e280f08156b5a783b890ad2d3.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam pričao sa čovekom koji je pravio silos od okruglih i frencije,i pitao za temelj ,kaže 2x po 10 cm i kad su stavili silos još 5 cm betona i sve sa tom tečnošću.
 
Da li ima negde da se kupe tablete za zizak? Trenutno moze da se nadje samo na foru prksanja i deluje do 50cm.
Potrebno mi je da stavimo u prikolicu dubine 1m za zizak u kukuruzu.
 
Kako deluje do 50cm? Oprskaš po površini i ono deluje do 50cm dubine ili je nekakva drugačija aplikacija (mešanje pa prskanje i sl.)? Ja sam pre neki dan oprskao moj kukuruz u prikolici (ima ga do visine donjih stranica) sa actellicom. Oprskao sam samo površinski.
 
Nazad
Vrh