Sjenicka ovca

mb3mgy.jpg

a tek ove da si okacio i mene bi garant prevario:)
preslatki su mali chiosi:)
 
Kolega nisam preveliki poznavalac, ali gledajuci objekat i kolicinu jaganjaca sigurno bih posumnjao da je to sto mislimo da jeste.Ovakvih objekata sa ovoliko sjenickih jaganjaca kod nas tesko da ima.
 
Ima PIK Pester

---------- Poruka napisana u 23:49 ---------- Prethodna poruka je at 23:23 ----------

29clwn7.jpg
 
Poslednja izmena:
Ove ovcice izgledaju bas lepo kakva je plodnost kod sjenicke oplemenjene primetio sam da se ukrsta cesto sa il de fr...kakvi su rezultati dali je samo poboljsana gojaznost .
 
Da to je i meni bilo fascinantno kod slike ove chios janjadi,takodje su i ovi sa PIK-a tacni po sari a duzina i neki dr kvaliteti se sa slike ne mogu bas lepo oceniti
 
Ma razlika je ocigledna i za Chios i za Sakiz rasu ali postoje grla koja potsecaju zbog sare i oblika glave...zato smo malo i otisli u off
 
da li neko od odgajivaca mozda ima sacuvane rogove od ovnova starih,za ukras kupio bih.
 
gdjese moze u valjevu naci original sjenicka ovca ,cuosam da ima jedna farma koja ih drzi volio bih da je obidjem pozdrav svima dule
 
pogledaj PP poslao sam ti kontakt za tu farmu @dulebp
@bosnian kao i uvek sve za pohvalu:),malisa vidim da ce bit bolji od oca po sirini bar
 
pa sta sad, napisi ovde nece svi sad da ti trazimo na PP :haha:
nije to nikakva reklama vec korisna informacija gde se mogu nabaviti ova grla
@Bosnian, prelepo !!!
 
Nazad
Vrh