Sjenicka ovca

Miladinovic u ovcastvu isto sto i Mancester City u fudbalu!:))P.S.Lepo ja tebi onomad rece,fokusiraj se na jedno citaj Sjenicku i mani se izigravanja Mendela,ali jok ti,ta krv naucnika ti ne da mira!:)
 
Milevske slikane sa pristojnog odstojanja
2h748zm.jpg
 
Dobro ti rece kolega dejan , oni nevole da se kritikuju a kod tebe im to ne manjka.Istina je da si u pravu ali ko te pita,zato gledaj svoja posl videces da je pametnije.
 
Ma ne mogu cutat kad me vuku za jezik toliko da moram da lanem nesto po njih lose a istinito sta cu kad sam takav
 
Kolega maksuz sam za Vas i po noci vrsio fotografisanje svog stada. Mladji sjenicak (na prvih pet fotografija) je posudjen u komsiluk a stariji je u mojim dviskama. Mladji prije mjesec tezio 90 kg (13 mjeseci) a stariji 103 kg (17 mjeseci), uz napomenu da su medju ovcama od 14 augusta.
 
gledajuci ove slike niko ne bi ni pretpostavio da se manje od godinu dana bavis ovom rasom,svaka cast i za kvalitet i za negu
 
Uz zakasnjenje, hvala svima za komentare trudim se koliko stizem da to sve bude kako treba mada ima jos mnogo pristora za napredak i u kvantitativnom i u kvalitativnom pogledu.
 
Samo da nebi bilo zabune na post kolege Miladinovica koji je eksplicite rekao da se bavim godinu ovom rasom. Inace s ovcom zivim zivot od rodjenja.
 
Nazad
Vrh