Sistem pdv-a?

Kako vam je stiglo?

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Stiglo poštom.Baš sam se obradovao čestitci, k'o krava mrtvom teletu.
Po izvodima i samoj banci nisam prešao niti dostigao limit u prethodne tri kalendarske godine.
Sutra u poresku da se vidi šta je u pitanju.
 
Ja sam imao kompenzacije menjao psenicu za đubre,al nije išlo preko računa.
Jel idemo u Zemun u poresku ,ili?
Imam 5 gazdinstava na adresi koja nisu u pdv,jedino da nisu odabrali jedno da mora.
 
A da vam otkupljivac nije koristio papire od vaseg gazdinstva prilikom prodaje necije tudje robe? Ne gleda se tu izvod iz banke, nego vreme prometa. Mozda on i kasni sa uplatom, ali je sve uredno otkupio, onda se datumi iz banke nece sloziti.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
8 miliona i 640 000 sa 8 posto pdv sve ukupno ili 8 miliona plus 8 posto pdv to je limit granica, video sam taj dopis od drugara jako kulturno deluje mi bez kazne itd znaci drzava vas obabestava da ste presli limit idete u pdv bar mi tako izgleda i mislim da cemo svi koji smo oko te cifre presli ili ne dobiti to pismo a cuo sam da su knjigovodju podigle tarifu tako da ima dima bice i vatre
 
ih koliko kod nas imas ovih sa 15 jutara a vade izvod iz banaka da vide da li su presli limit

razlog normalno jer se prebacuju pare tj ovi sa 500kj saradjuju sa njima na taj nacin....meni je to van svake pameti ali kod nas toga ima koliko zelis
 
Dajem na poslugu moje PG sa upotrebom tekućeg računa do iznosa od 7 miliona dinara godišnjeg prometa. Moguć svakakav dogovor.
 
Kod mene je knjigovođa z.z sa kojom sarađujemo i gde smo otac i ja kooperanti zeznuo stvar.Očev godišnji saldo je ladno prebacila na moj matični broj i tu je nastala cela zbrka.Novac nije prometovan preko mog računa.
 
Svi ti pozivi su povezani sa poslovanjem Z.Z.. Žele da utvrde stvarno poslovanje Z.Z.
 
Nazad
Vrh