Silosi i sušare

ivicasarita je napisao(la):
Pozdrav.
Pitanje za Petera- tvoji silosi i susara su kad se ide iz Despotova za Pivnice pre ulaska u selo sa desne strane? I radio ih je covek iz Subotice?
Jeste to su nasi, radio ih je covek iz subotice.
 
Vrlo gruba cena takvih silosa za celiju od 10 vagona izadje oko 5500-6000e. Nemoj me drzati za rec.
Peter, da li bih mogao doci do pivnica da vidim tvoje silose i susare?
Pozdravljam
Post je spojen: [time]1299569192[/time]
_________________________________________________
Greska, celija od 20 vagona je po toj ceni, a 10 vagona oko 3500-4000.
 
Inetersuje me dali neko zna ko pravi najpovoljnije kofičaste elevatoresa kompletnom opremom ?
 
dr1111 je napisao(la):
Mikulas,kakav ti elevator treba?
Kofičasti kapaciteta od 30-50t na sat dužine 16,5m sa kompletnom opremom i montažom.
Post je spojen: [time]среда, 09. март 2011. 06:28:33 CST[/time]
_________________________________________________
 
Šta se dobija tj. kupuje u ceni od 50 evra po toni smeštajnog kapaciteta?
Kupio sam juče neki plac pa planiram izgradnju hangara za mašine i par ćelija za sopstvene potrebe.Vremenom bi verovatno došla i neka sušara i povećanje kapaciteta.
Može i neka konkretna ponuda.
 
A koliko izadje betonski silos od 10 vagona sa krovom?
Post je spojen: [time]1300914240[/time]
_________________________________________________
Branko, ako se secas koliko si platio susaru sa turbinom i kotlom ( termogenom )?
 
mikulas
Imam ja koficasti 17m,60t/h,elevator je polovan.Ako te interesuje javi se na pp
 
www.agroservice.rs danas na sajmu na ulazu od vitoroga ,bio izlozen manji silos od 5 vagona cena 2800e ,montaza 350e,a vase je izbetonirati stope gde ce silos doci,gledali smo danas neke silose pa smo zastali malo da popricamo sa ovim ljudima,ok su oni daju i projekat i sve sto je potrebno .nema samo elevatore to ide posebno ali kazu moze spiralni transporteri da se koriste,iznenadio sam se stvarno dobro odradjeni
 
Za grejanje ne mozemo da se slozimo, on se greje iznutra, grejanje od spolja je verovatno zanemarlivo, za kondenzaciju se slazem.Bez odrzavanja, i da traje vecno, druze, necemo ni da komentarisemo, mnogo vise stvari moze da podje po zlu kod betonskog, a i nista nije vecno... To da je jeftiniji, da ti verujem na rec, posto stvarno nisam upucen u cene gradnje....

E sad, najveca mana betonskog silosa-je kad se upali kukuruz, pa se napravi "pogaca"....taj silos je zavrsio karijeru!...Moras da lupas zid, i to se vise ne zakrpi. Dok kod limenog mozes da rupu saniras na vise nacina, i da se ne narusi integritet silosa....
Nadam se da se slazes samnom...ti prodajes robu, ja diskutujem sa tobom o toj robi, nista zlonamerno
Druže, šta si mislio ovim "pa se napravi "pogaca"....taj silos je zavrsio karijeru", i zašto mora da se razbija zid silosa? Jest da je stara poruka, ali bolje da se pita pre početka radova.
 
Druže, šta si mislio ovim "pa se napravi "pogaca"....taj silos je zavrsio karijeru", i zašto mora da se razbija zid silosa? Jest da je stara poruka, ali bolje da se pita pre početka radova.

Mogao bih ja da ti razresim dilemu oko toga u detalje, ali ispasce da se reklamiram, pa zato odustajem.Cini mi se da smo vec kontaktirali jednom prilikom, ako se nevaram, pa ako prihvatas moje misljenje mozes me pozvati na 022 671 564 ili 066 207 044. Moje prakticno iskustvo je po tm pitanjima 'samo' 27 godina.
 
Mogao bih ja da ti razresim dilemu oko toga u detalje, ali ispasce da se reklamiram, pa zato odustajem.Cini mi se da smo vec kontaktirali jednom prilikom, ako se nevaram, pa ako prihvatas moje misljenje mozes me pozvati na 022 671 564 ili 066 207 044. Moje prakticno iskustvo je po tm pitanjima 'samo' 27 godina.
Jesmo kontaktirali, al ja sad ne mogu da pronađem te poruke, a probao sam da ti pošaljem opet poruku, ne može zbog sandučeta. Naravno da prihvatam mišljenje, i ako može da ga pošalješ preko poruke...ubaci tu i onu ponudu za silose koje radiš....opasno me iznervirali ovi otkupljivači-derikože, nešto mora da se uradi sa smeštajnim kapacitetima . Živeli
 
Nazad
Vrh