Silosi i sušare

Jesam radio uslužno sušenje.
Troškovi sušenja su toliko mali da je čak i polovina cene sušenja, u odnosu na sušare na gas, zarada više nego dobra.
 
Citajuci ovu temu naisao sam na puno korisnih informacija u vezi sarzne susare.Posto planiram da u toku leta nabavim a mozda i sam napravim nesto slicno kao sto imaju Branko i Peter moleo bih za samo jedan podatak koji se nigde u temi ne pominje a tice se kapaciteta ventilatora odnosno koliko je protok vazduha m3/h. u njihovim susarama.
 
Gde ima da se kupe silosi i po kojim cenama? Interesuje me za skladištenje soje. Sušara je kod nas prekopotrebna jer je niko nema ali to ću za kasnije...
 
Odete na sajam kad bude i sve saznate,ovo pitanje se provlači već duže vreme na forumu i ako ste pročitali temu od početka videćete da su odgovori jako šturi!
Ima i u oglasima neko pravi za 50eura tona.
Malo guglajte i videćete da ima jako puno firmi ,nazovete potrošite par impulsa pa podelite sa nama koje su cene.
Silo sistem rumunija bili na sajmu ćelija od 20-tak tona oko 2400 eura ,bez montaže bez temelja i bez elevatora za sipanje SAMO ĆELIJA!! za spoljnju upotrebu,Gruber ćelija upola jeftinija ali mora u šupu.
 
Rale 83 je napisao(la):
Dragi forumas , zeleo bih da vas obavestim dA farma zivi u pozarevcu prodaje silose velicine 4-5t za vrednost oko 400e za detalje guglajte :cao:
Jel Z ili Ž ? Ukuco u Google, i sve što je izbacio je bila ona farma sa TV-a :haha: ovu iz Požarevca nisam našo :sta:
 
I dalje mi je ova varijanta sa betonskim silosima najpovoljnija.
Dobiješ nove silose po ceni polovnih limenih ...
 
Branko slažem se.Kontaktirao sam člana Betonski silosi i trenutno je najpovoljnija varijanta uraditi betonske a povrh svega večito traje.Mislio sam da uzmem par plastičnih silosa koje rade u Osečini ali umalo me šlog nije strefio kada sam čuo cenu plastičnog rezervoara zapremine 15.000 litara(230.000 dinara sa pdv komad)
 
Pozdrav.
Pitanje za Petera- tvoji silosi i susara su kad se ide iz Despotova za Pivnice pre ulaska u selo sa desne strane? I radio ih je covek iz Subotice?
Post je spojen: [time]1299492219[/time]
_________________________________________________
Sta mislite o ovim silosima metalne zavarene izvedbe id crnog lima? Nazalost, kada je slikano posao jos nije bio zavrsen.
qnqzk1.jpg
1raecg.jpg
23jopax.jpg
 
Ovaj mi delije da ima neki veliki kapacitet!
S obzirom da je na salašu(bar mislim) po meni bi bila bolja varijanta podnog skladišta.
Koliko ::novac::?
 
Nazad
Vrh