Silokombajn

da li ovo valja cemu?

12102011001.jpg


---------- Poruka napisana u 15:49 ---------- Prethodna poruka je at 15:48 ----------

ima i dodatak za kukuruz
 
Ok je to masina za graskove sudansku travu za zeleno hranjenje ali sad za siliranje ne znam,za kukuruz cisto sumnjam jer msl da ne moze dovoljno da usitni masu.
evo ovi siliranje sa takvom masinom cini mi se
 
Meni to liči na Pobedin silokonbajn,on treba da ima tri adaptera:dvoredni za kukuruz,za senazu sa pik-upom i tarup koji silira travu direkt(nemora da se kosi i skupla u trake)
 
dali znate cene polovni tarupa ko ovaj sto je dali mogu ostaci kukuruzovine posle kombaja da se kupe sa ovim dali jos ovo usitni
qrfynt.jpg

7175ec.jpg
 
Posle kombajna bez tarupa bi ja mislim moglo ali posle kombajna sa tarupom tesko.
A cena kolko sam ja informisan oko 1000e + - zavisi od stanja.
 
19102011271.jpg
[/URL][/IMG] narucio sam ove trake u austriji za potingera mex 1 i sad kad su konacno stigle i placene 70 evra ispostavi se da su vece .E kako sad dali da ih skracujem ,busim nove rupe ili sta da im radim:sjasi:
 
Za gumene trake si dao 70 evra?:sta:
Te trake imas na vasarima kod ovih sto prodaju gumene delove za mnogo manje para
Skini stare i po njima izbusi rupe i skrati koliko treba
 
Jebi ga nema kod nas bas tih vasera, a ja konj mislim kad vec uzimam da uzmem taj original odem licno sto je najgore u austriju, ponesem staru traku, broj modela tip kombaja, i jebiga oni opet narucili neke vece, a imali sve podatke i uzorak.
 
danas sam prodo mex 2 za 500 evrica imo sam ga 5 godina i jedino sto mi je nakupljo travu na onaj donji bubanj al tko je kod svih tog tipa u planu je da kupim mengele 280 i vidio sam neko ima mengele jel moze da mi provjeri da li mu ima farbe na cijelim nozevima osim na dijelu koj se ostri imam u ponudi takav dosta je ocuvan samo sto su mu gume od uvlacenja odvaljene
 
Kako mislis da proveri da li ima farbe na nozevima?
ja imam mb 200 i nozevi su usijani ko daska od pluga citavi,mozda su novi nozevi pa zato imaju farbe na sebi.
 
Kako mislis da proveri da li ima farbe na nozevima?
ja imam mb 200 i nozevi su usijani ko daska od pluga citavi,mozda su novi nozevi pa zato imaju farbe na sebi.
ma nozevi su recimo ko novi samo naotreni a k ze mi gazda u njemackoj kupio kombaj i umro i udovica mu prodala al ima jednu manu otkinuto mu je 1/3 brusa al ga ima 1 cm a gdje se imaju ove gume kupit
 
Msl da je to dobra prica s obzirom da su se gume iskidale nisu od stojaja sigurno,mada ako je u dobrom stanju ne smeta to nista,a kakve gume? na vasaru to po uzorku ovi za berace bi mozda mogli napraviti.Jel ima kod vas vasara?
 
Ovde u Bosni nema vasara kao kod vas npr.Ruma, mislim ima vasara(nesto ko pijaca sa muzikom po satorima i tim fazonima) ali nema poljoprivredne mehanizacije i traktora pa ni djelova.
 
Nazad
Vrh