Setvospremači

Odg: Setvospremači

miroslav imali jedan od 3,6 :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

miroslav k nisi mi rekao jel ima razlike u sjaju farbe između mašina pošto sam im rekao da stave i malo laka u farbi da ne izgubi sjaj?
 
Odg: Setvospremači

Koja je cena tih setvospremača meni treba isto jedan, zahvata 5-5,5m? Jel imate cenovnik ?
 
Odg: Setvospremači

Ljudi koliko kosta S opruga po komadu.Jel uzimao ko skoro.Kako idu cene-odnos cena i kvaliteta.Koje su opruge najbolje a koje najjeftinije.Hvala unapred
Post je spojen: [time]1296501383[/time]
_________________________________________________
ZRENJANINAC je napisao(la):
Bio je sa Januarskim popustom 4.580€ sa pdv od 5m
U jebo te pa taj setvospremac kosta svaki metar skoro 1000 evra.Kolko li kosta vasa zemlja,kod nas za 5000 mozes da kupis bar 5 hektara zemlje oranice.
 
Odg: Setvospremači

ja sam nasao 2,9 kongskilde sa danskim oprugama,i duplim frezama od coveka koji ga nije mnogo koristio, za 800e i kupio ga
 
Odg: Setvospremači

a ja moj prodao za 650 eura nigde kriv ni varen u extra stanju,,, dupli rotori.., daska , i tockovi
 
Odg: Setvospremači

Stigla makina :ppozdrav:

11h6uzm.jpg


2v3j2f9.jpg


2jdkmm0.jpg

Post je spojen: [time]1296568926[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TtN0OW6hGpU[/youtube]
 
Odg: Setvospremači

Izgleda da je dosao dan da i ja kupim spremac koji nema dasku a caletu fali daska spremaca vise nego nekom u glavi pa ce biti neko budzenje kad odem kuci,samo ne znam kako,da li kao na IMT-u da se napred podesava dubina a one S opruge da je guraju napred,ni sam ne znam kako izvesti jer napred nije cev vec flah pa se bojim da ne puca ako bi se tako nesto budzilo.
Taman cu i ja sutra znati hoce biti trgovine pa cemo i za slike nekako resiti.
 
Odg: Setvospremači

sutra ti slikam ali ako imaš flah onda ti je bolje rešenje kao na imtu sa oprugom jer su na ovome dosta krute.
 
Nazad
Vrh