Setvospremači

Odg: Setvospremači

3.6m :D
Gledao u radu i jako lepo ide. 3.2m mu je mali pa se igra sa njime. Negde sam pisao ali ponovu ponovo.
Radili su sa spremacem od 3.6m TD 90 i MTZ 892. Zakljucak je da TD 90 daleko bolje ide iako na papiru traktori imaju isto snagu.
 
Odg: Setvospremači

de bi mogao naci krila za setvospremac i po kojoj ceni se krecu?polovne...
 
Odg: Setvospremači

pozdrav svima,planiram da kupim setvospremač pa me interesuje koja širina je primerena za moj imt 560? u mom kraju skoro da ih nema tako da nisam u mogućnosti da probam nečiji. hvala i :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

tomobanja je napisao(la):
pozdrav svima,planiram da kupim setvospremač pa me interesuje koja širina je primerena za moj imt 560? u mom kraju skoro da ih nema tako da nisam u mogućnosti da probam nečiji. hvala i :ppozdrav:
2.40 metara mozda...tako kod nas teraju :D
 
Odg: Setvospremači

2,50 m ti je pun kantar, pretpostavljam da imaš i brda a i da ne mučiš traktor.Ako uzmeš sa daskom onda ti je baš taman 2,50.
 
Odg: Setvospremači

Za traktor od 90ks setvospremač od 3.6-3.8m Consum :D

Najverovatnije ću ja prodavati moj Consum 3.6m hidro star godinu dana.Trebaće mi od 4.5-5m
za Belarusa 136ks moguće je i menjaža.Mi sa Mtz 892 lako lano vučemo taj od 3.6m u proleće ide 11km/h a u jesen za pšenicu 14km/h :cao:
 
Odg: Setvospremači

u planu mi je da pravim sam,ali reko da vidim dali se isplati praviti ili kupovati polovno.
 
Odg: Setvospremači

Mačvanin 82 je napisao(la):
Zrenjaninac,kolko bi para bio taj tvoj 3.6m
:D

Nemam pojma eto ako forumaši znaju neka napišu kolika bi mu cena bila. Uradio je jedno 300jut i star je godinu dana.Ne znam ni nov takav pošto ide?
 
Odg: Setvospremači

ljudi prodaju li se negde u srbii slovenacki setvospremaci gornec ako neko zna adresu ili telefon neka da ,ja bi uzo od 220cm sa jezevima
 
Odg: Setvospremači

Ima li neko setvospremač proizvođača Satex iz Ade?Vidim da su dosta jeftiniji od ostalih proizvođača pa me interesuje ima li tome razloga.Nigde ne mogu ni sliku naći od tih spremača.
 
Odg: Setvospremači

Ima u selu, mislim da 2 komada, jedan od 3m a drugi od 4, koliko znam zadovoljni su...
Slicni su kao hudjikovi.
 
Odg: Setvospremači

treba mi pomoc trazim polovan svetospremac za 1221 belorusa to jest sirine 5,5 metara a da bude u ok stanju ako neko zna neka javi unapred hvala pozz...
 
Nazad
Vrh