Setvospremači

Odg: Setvospremači

Ja ga imam 4 sezone i jos se nigdi nije ostetila farba. Rekao bih da je Consum mnogo losiji po pitanju farbe. ::lose::
 
Odg: Setvospremači

Lala iz Banata je napisao(la):
Da! Ček za 2-3 godine kad počne da mu se ljušti farba..... Jes' da su iz mog mesta ali ipak nije uredu tako loše ofarbati!
 
Odg: Setvospremači

Ja sam video od 2 godine stare bez pola farbe.... Možda su od onda promenili farbara!
 
Odg: Setvospremači

miroslav k je napisao(la):
evo najveceg setvospremaca u selu, 8 metara
jq58xf.jpg
Poznat mi traktor.Jel kupljen u Sremskom Jarku možda?
 
Odg: Setvospremači

:D
Nije jadan! :haha: :haha: :haha:
Fabricki je bio 28A, sada je 55A tako da se uklapam u one 3/4 maximalnog praznjenja u odnosu na punjenje!
Na 577 DV je vec montiran alternator od 115A samo sto jos nisam pokacio sve zeljene farove...
Inace, Kebridz valjak nije moj-pozajmio sam od drugara. Trebao sam da ga vucem sa DV-om ali nisam posto mi nije jos osposobljen dvosmerni hidraulik za spoljne potrosace pa bi me zezalo u transportu jer nema da se zakljuca na valjku transportni polozaj. Jos bi lepse ispalo da sam radio sa sirokim tockovima jer ne bi traktor tonuo kao sa ovim uskim pa se tragovi ne bi poznavali kao sada ali nema veze-sve ce to setvospremac popraviti. Vazno je da su grudve pokvarene! :cao:
 
Odg: Setvospremači

Dobro izgleda taj setvospremač. Jel to sa ravnim oprugama? Koliko si ga platio ::novac::,? Ja sam bio u pregovorima sa tim čovekom iz čeneja za takav sličan ali sam odustao. Meni je tražio 5000 za 6 m. zahvata. :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

branko7 je napisao(la):
Dobro izgleda taj setvospremač. Jel to sa ravnim oprugama? Koliko si ga platio ::novac::,? Ja sam bio u pregovorima sa tim čovekom iz čeneja za takav sličan ali sam odustao. Meni je tražio 5000 za 6 m. zahvata. :ppozdrav:
Da ravne su opruge nisu S opruge ... E stvarno nzm koliko smo platili reci cu ti sutra tacno mislim oko 7000-7500e ali nemoj me drzati za rec javicu ti sutra ..Spremac je stvarno je extra ....Jako lepo radi..
 
Odg: Setvospremači

@Lazaaa
koliko ti trosi cormick po kj/ha nafte sa tim setvospremacem?
 
Odg: Setvospremači

e stvarno nikada to nismo gledali, jedan dan smo gas nasulo punog i krenuli oko 7 ujutru na njivu i uvece do pola 9.je bio na njivi i urdaio bogami oko 80 jutara a jos smo neke njive po 2x radili ..Moram pitati decka sto radi uglvanom kod mene sa njim pa cu ti reci .... Ali uglavnom pici do 17-18/km/h u spremiranju :cao: :cao: ::svaka cast:: ::svaka cast::

Evo snimak pa pogledaj kako ide ..[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iPBjQQTnqRk[/youtube]
 
Odg: Setvospremači

da nije to malo mali setvospremac za taj traktor? drugar sa XTX 200 vuce spremac od 9.60.....
 
Odg: Setvospremači

tesin je napisao(la):
da nije to malo mali setvospremac za taj traktor? drugar sa XTX 200 vuce spremac od 9.60.....
Sve zavisi kakva su zemljista..kao i kod oranja zavisi koja su zemljista imas onaj klip sto massej vuce plug napred 5 glava a nazad 18 ili 19 a kod njih su zemljista 80% pesak ... ::namigivanje:: ::namigivanje:: Mogao bi MC vuci i 6 glava ali bi isao sporije tako i za spremac.... Koliko mu ide u setvospremiranju i kakvu zemlju vi radite kada 200ks vuce skoro 10 metara ?
 
Odg: Setvospremači

eeee ovaj radi samo donju zemlju RIT radi 1800 ha zemlje za holadom od 140ks vuce 6 m a Cormikom 9.6 u oranju vuce 6 glava....ako neverujes dodji da vidis....
 
Odg: Setvospremači

tesin je napisao(la):
eeee ovaj radi samo donju zemlju RIT radi 1800 ha zemlje za holadom od 140ks vuce 6 m a Cormikom 9.6 u oranju vuce 6 glava....ako neverujes dodji da vidis....


ako traktor sa 200 ks vuce 6 glava plug, onda imate extra laku zemlju, kod nas je 5 maksimum...

znam 2 coveka koji sa 180 ks vuku po 4 glave...

pa poredi dalje sam.
 
Nazad
Vrh