Setvospremači

Odg: Setvospremači

Tesin. sve zavisi od kvaliteta koliko para toliko i muzike. :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

dm61wk.jpg
moze i durugoj boji al kvalitet je isti 100%!!!
 
Odg: Setvospremači

1584miu.jpg

IMT kongskilder 5m,hidraulicna krila,nove motike-patke,i freza pozadi....nigde varen extra stanje.
inace ovo vucem sa Rakovicom od 135 KS bez problema i naravno prodaje se ako je neko zainteresovan
 
Odg: Setvospremači

@ SerbianPaor - reci mi čemu služe opruge koje su vezane za trougao i nazad negde kod cilindra i ako može slike toga.
 
Odg: Setvospremači

~Kiki~ je napisao(la):
@ SerbianPaor - reci mi čemu služe opruge koje su vezane za trougao i nazad negde kod cilindra i ako može slike toga.
taj setvospremač ima pokretljivu piramidu, tj kad ga traktor diže ili spušta(neznam tačno) piramida se blago pomera nazad ili napred i te opruge se zatežu.
 
Odg: Setvospremači

Farmer II je napisao(la):
~Kiki~ je napisao(la):
@ SerbianPaor - reci mi čemu služe opruge koje su vezane za trougao i nazad negde kod cilindra i ako može slike toga.
taj setvospremač ima pokretljivu piramidu, tj kad ga traktor diže ili spušta(neznam tačno) piramida se blago pomera nazad ili napred i te opruge se zatežu.
Tako je,kao neki ublazivac bemga :)
 
Odg: Setvospremači

ma to je kad radis sa plivajucim hidraulikom da ti topling nebude kruta veza i da tako reci setvospremac pliva...
 
Odg: Setvospremači

@ dukej - hvala na uputstvu , jer spremač koji koristim je isti kao SerbianPaor-ov , ali bez krila . Te oprige sa
lancima vise , a nisam uspeo da ukalvirim kako to radi jer je ram trougla zavaren .

Posle tražiš gde ti je "gedora" . :haha: :ppozdrav:

1547y9t.jpg
 
Odg: Setvospremači

tesin je napisao(la):
najbolje radi kad se izbaci taj feder,provereno..

Da se dopunim na reci mog batice-ja sam pomenuti feder izbacio i dobio mnogo lepsi rad setvospremaca (KONSKILDE 2.9 jedan red rotora od flahova), jednostavno mu je oslanjanje na rotoru pa lepse sitni grudve koje opruge tj. moticice nisu usitnile a i ceo setvospremac mnogo manje poskakuje ako je oranje neravno!
 
Odg: Setvospremači

evo i mog setvospremaca nije imao tockove pa sam mu dodao inace radnog zahvata 5 metara masa preko 1500 kg nosila ga rakovica 135ks kad vidite slike shvaticete dali je masivan ili ne tj tezak
30rryqe.jpg

2ymxhzb.jpg

jos nijedna motika nije polomljena :haha: malko su masivnije od standardnih, rade pravi posao
rtgx84.jpg

a evo i debljine flahova.sve fabricki sem tockova
:cao: :cao: :cao:
 
Odg: Setvospremači

ne neostaju tragovi, kada preklopis bar 10 santimetara inace valjci su malko siri od motika i oni preklapaju inace gde ovaj prodje prosao je nije mu potrebna greda ispred tj daska potrebna mu je samo vucna sila + brzina :cao: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh