Setvospremači

Odg: Setvospremači

Na koju dubinu ti to hoces da vuces? Svaki cm preko potrebne dubine je bespotrebno trosenje goriva i isusivanje vlage iz setvenog sloja.Za 140 ks spremac od 5-5.5m i da bezis kao zec po njivi :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

23vwzk4.jpg

Post je spojen: [time]1265579810[/time]
_________________________________________________
na normalnu dubinu i zato i kazem da nikako preko 5m i moj moj ursus ima 160ks pa ima sta da vuce, ove premace ja pravim dodi dacu ti da probas!!
 
Odg: Setvospremači

Ima ljudi koji se drze onog ''sto dublje,to bolje'' a to je velika greska ::lose:: pa zato pitam :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

jeste to je Andrija Dajkovic radi sve dimenzije setvospremaca ito odlicnog kvaliteta znam ga licno posten covek, radili smo zajedno u lifamu, :D :ppozdrav:


Edited by mityoo: br. telefona ubrisan, ovo nije EPP
 
Odg: Setvospremači

spajki Slazem se sa tobom da netreba ici duboko jer u tom slucaju se mnogo glage izbacuje.i isusuje zemlja bez potrebe.Planiram da kupim paker valjak i da ga namestim na plug.pa bi mi onda trebao setvospremac samo za finis.onada bi isao od nekih 5 do 8 cm dubine.mislim da bi to bilo sasvim dovoljno.
 
Odg: Setvospremači

mico pa sta god da sejem na vecu dubinu od 6-7cm neidem.sta ti sejes na vecoj dubini od 6-7-8cm?
 
Odg: Setvospremači

Ono osnovno sto svaka kultura voli je:tvrda postelja i mekan pokrivac a na nama je da odaberemo nacin na koji cemo to obezbediti :bravo:
 
Odg: Setvospremači

2wbxocy.jpg
ovaj spremac sam danas zavrsio od 4m je i umesto daske sam stavio rotore sad koliko je to pametno videcemo!!!!
 
Odg: Setvospremači

Jako lepo , ali zar mesto za topling nije malo slabo ipak je to težak spremač !
 
Odg: Setvospremači

nebi trebalo da je slab debljina tih ploca je 22mm s jedne i s druge strane al videcemo u radu kako ce da se ponasa
 
Odg: Setvospremači

zjjj84.jpg
spremac je od 3.5m bez daske s ojacanim s oprugama i jakom ramom!!
 
Odg: Setvospremači

da da hiraulicno sklapanje ima samo sto se slabo vidi klip, bez toga nista!
 
Nazad
Vrh