Setvospremači

Odg: Setvospremači

Ha, ha, ha i kod mene je bila losa farba ja sam ga odma prvi dan ofarbao... :haha:
 
Odg: Setvospremači

@Boki-vi
ko pravi taj spremac cinimise da je i moj isti samo manji.
Pomognitemi i dajtemi predlog kako da prosirim spremac sa 2 na 3 metra dali moram da kupim sasijski materijal.
Malo kasnije cu postaviti slike
 
Odg: Setvospremači

I ja sam razmišljao o tome, možda je najjednostavnije taj što imaš prodati i kupiti veći. A može se i kupiti neki u lošijem stanju manji prepoloviti, od njega napraviti krila, i malo ojačati ovaj postojeći.
 
Odg: Setvospremači

Ima po oglasima manjih (2.2m) setvospremaca za 400e i jos za 150-200e kupis materijala za ojacavanje baze.
Ko ima volje da se igra majstora moze dosta jeftimo da napravi solidan setvospremac.
 
Odg: Setvospremači

DA li je neko od vas ubaciva hidruliku za podizanje krila na imt 3,70 kultivatoru,ja hocu da ubacim kod mene....Ako moze neke slike,da vidim gde da stavim i sta ttreba da se ojaca!! unapred HVALA! :cao:
 
Odg: Setvospremači

Prosiris ti ram ali sta ces sa rotorima? Moj kum isao je prosirio ram, a rotore i dasku kupio u Staroj Pazovi gde sam ja kupi spremac i platio 400 evra. A da je svoj od 2.2 prodao za 400 i plus 400 za rotore i plus koliko ga izaslo da prosiri (nisam ga ni pitao), i imao bi nov spremac za manje para...
 
Odg: Setvospremači

Mošorinac je napisao(la):
DA li je neko od vas ubaciva hidruliku za podizanje krila na imt 3,70 kultivatoru,ja hocu da ubacim kod mene....Ako moze neke slike,da vidim gde da stavim i sta ttreba da se ojaca!! unapred HVALA! :cao:
Imas na pocetku 71 strane sliku gde je postavljen klip za dizanje i pustanje krila.
 
Odg: Setvospremači

2mdqg3k.jpg

106zkeo.jpg

evo moj spremac , ako neko zna nek kaze ko je proizvodjac
 
Odg: Setvospremači

evo ga i moj spremač, kupljen pre par godina, za robnu razmenu, mislim da smo dali 66 meteri žita za njega inače je imt for 2,9 metara,a agregatiran je sa imt om 577 i igra se sa njim igra...
zo9qtc.jpg
 
Odg: Setvospremači

Brate mili nismo mi ovde trgovci pa da znamo koliko šta košta.Okreći brojeve telefona redom od firmi koje ih proizvode pa ćeš saznati
 
Odg: Setvospremači

Pricao sam sa majstorom danas trebalob imi 10 moticica oko 8 metra flaha 10x50 od sasijskog materijala 2 rotora i rad ..... ne isplatise moracu ga prodati
 
Odg: Setvospremači

drugari ima li ko da prodava spremac naj vise 2m sirine a moze i manji nemora biti kompletan treba jednom mom prijatelju.
 
Odg: Setvospremači

Maticu.
Ja sam samo pitao.hvala ti na informaciji ali to sam znao i bez tebe.
 
Nazad
Vrh