Setvospremači

Odg: Setvospremači

...mozda dobar ali mi se odlucili za Agromerkur od 5m za oko 3300 evra, ako se dobro secam.
hudjik je mnogo skup...kad smo kupovali spartace sa s oprugama hudjik je bio 2 puta skuplji od agromerkura, a sa losijim resenjem
imam tri masine iz ade veoma sam zadovoljan sa kvalitetom...sto se tice farbe dobra je...i lepse izgleda
od hudjika
@ ~Kiki~ jest imt.. slika sa sajma...znam da je vogel i FOP zajedno izlagali
 
Odg: Setvospremači

Chille je napisao(la):
...mozda dobar ali mi se odlucili za Agromerkur od 5m za oko 3300 evra, ako se dobro secam.
hudjik je mnogo skup...kad smo kupovali spartace sa s oprugama hudjik je bio 2 puta skuplji od agromerkura, a sa losijim resenjem
imam tri masine iz ade veoma sam zadovoljan sa kvalitetom...sto se tice farbe dobra je...i lepse izgleda
od hudjika

Huđikovo lošije rešenje špartača ? :sta:
Ja imam Agromerkurov , huđik ima puno bolje rešenja vešanja (sverni ležaj) .A i farba je na Agromerkuru lošija .

A spremač nije IMT , buni te to što su izlagali jedno iza drugog (mislim da je namaerno) pa su ljudi mislili da su IMT . Inače pričao sam sa čovekom koji ih radi .
 
Odg: Setvospremači

Imam hudjikov parac vec 3 godine i ne zalim ni dinara sto sam dao za njega.Komsija je kupio agromerkur,to sto je on uzeo ja ne bi uzeo ni za dzabe!Po meni je mnogo losije resen nego hudjikov,A hudjikov spremac sam video u radu i bas fino radi :D
 
Odg: Setvospremači

Po meni su bolji rotori sa flahovima jer bolje razbiju buse i sabiju zemlju,tako da ostane malo vazduha u zemlji. Zicani ritori su pravljeni,izmisljeni,za peskovitija i vlaznija zemljista.
 
Odg: Setvospremači

Spajki je napisao(la):
Imam hudjikov parac vec 3 godine i ne zalim ni dinara sto sam dao za njega.Komsija je kupio agromerkur,to sto je on uzeo ja ne bi uzeo ni za dzabe!Po meni je mnogo losije resen nego hudjikov,A hudjikov spremac sam video u radu i bas fino radi :D

Pa toliko loš nije , ali je lošiji .Isto odradi posao , još računaj da je cena upola manja . :haha:
 
Odg: Setvospremači

paorpaor je napisao(la):
Po meni su bolji rotori sa flahovima jer bolje razbiju buse i sabiju zemlju,tako da ostane malo vazduha u zemlji. Zicani ritori su pravljeni,izmisljeni,za peskovitija i vlaznija zemljista.
e bas tako... imamo na spremacu kombinciju zice i flahova odlicno radi razbija grudve bolje od obicne zicane
 
Odg: Setvospremači

NEZNAM, KOD NAS SU SE BOLJE POKAZALI SETVOSPREMACI SA ZICANIM ROTORIMA. SAMO STO IM TREBA BRZINE..
 
Odg: Setvospremači

reci da je fop-ov spremac sranje....je po meni malo preterano.fopov moze sa svakim da stane rame uz rame i ne bi se postideo nikoga. ::namigivanje::
 
Odg: Setvospremači

KishRobert je napisao(la):
reci da je fop-ov spremac sranje....je po meni malo preterano.fopov moze sa svakim da stane rame uz rame i ne bi se postideo nikoga. ::namigivanje::
imam imt 2.90 sa duplim rotorima, morali smo ojacavati nazad smo navarili 40x40 pored flaha, pa ga to drzi, krivi se na sve strane...
 
Odg: Setvospremači

Ima moj drug.Lepo radi.Ima dupla vitla dosta je masivan-jak.izdrzljiv je.Ja licno kad budem kupovao kupicu Consumov.ali veci.
Post je spojen: [time]1264721632[/time]
_________________________________________________
Da li neko zna posto je novi setvospremac od 6m?
 
Odg: Setvospremači

Hudjik ima spremac od 3m na preklop, bar su imali pre 3 god kad sam ja jurio da kupim spremac ali je bio 2200 evra, a ja sam od 2.9m platio 800evra.
 
Odg: Setvospremači

I dotero mi ga kuci za te pare :D
1675ztc.jpg
 
Odg: Setvospremači

ja sam za 1000 dobio kucnu dostavu od Agromerkura. jedino je losa farba .... :udri:
Post je spojen: [time]1264723890[/time]
_________________________________________________
2.9 ags
 
Nazad
Vrh