Setvospremači

Odg: Setvospremači

evo da i ja pokazem moj spremac.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D-2U7kfQ_PU[/youtube]
 
Odg: Setvospremači

2w74g1x.jpg

29p9mkk.jpg

ogko7a.jpg

Evo i moje mašine.Nemačka proizvodnja ne znam koja marka,nigde ne piše.Zahvat 5.8 hidraulično sklapanje
 
Odg: Setvospremači

Moguće.Ja nemam pojma koja je marka a nigde nisam takav ni video.Inače jaka konstrukcija i super je u radu :D
 
Odg: Setvospremači

Cuo sam da u adi ima dosta privatnika koji preve setvospremace, neznam kakvog su kvaliteta ali meni bi trebao neki sa duplim valjcima za rakovicu...
 
Odg: Setvospremači

A kakve su cene otprilike, meni bi trebao otprilike od oko 3 mt, mislim da nebi bilo mnogo za rakovicu..
 
Odg: Setvospremači

ako ćes čestito da radis a da ne mučiš rakulju ne više od 2,5m :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Zvao sam danas AGROMERKUR iz Ade, Imaju od 2,90mt i od 3,20mt. Kazu mi da je za rakovicu sasvim pristojan od 2,90 i cena mu je oko 1000. Svakog 15-og su na vasaru u sd.palanci pa cu da se dogovorim sa njima ali cu taj najverovatnije da uzmem.
 
Odg: Setvospremači

Samo ti uzmi veći lako se skinu motike za veću brzinu , razlika u novcu nije tako velika . A posle imaš već veći kad kupiš veći traktor .
 
Odg: Setvospremači

topalovic je napisao(la):
ma ljudi kupio sam imt setvospremac 2.20 za rakovicu a cena mu je bila 370 eura (naravno polovan)

Po mom mišljenju (imam tu kombinaciju), najbolje rešenje. Prvi prohod prvom brzinom a drugi slobodno drugom, i da pri tom ne misliš da li mučiš motor. :D
 
Odg: Setvospremači

Na ooo ruk. Nije tesko,a i to se uradi 2x dnevno, kad krenem na njivu i kad se vratim sa njive.
 
Odg: Setvospremači

Čuo sam da su neki postavili opruge/federe na takve setvospremače,po jedan za svako krilo, koje im pomognu da se krila dignu
 
Nazad
Vrh