Setvospremači

Odg: Setvospremači

Molio bih da ne mesate teme,nije uredno i ne lici na lepo slozenu temu...a ovaj spremac bas je dobar!
 
Odg: Setvospremači

Zašto planiraš da praviš? Puni su oglasi spremača, sigurno se može naći nešto povoljno, tih manjih spremača ima baš dosta...osim ako voliš da majstorišeš, u tom slučaju samo napred :D
 
Odg: Setvospremači

Kod mene je jedan prodavao takav spremač prošle godine za oko 200-300 e, ja sam se razmišljao da ga uzmem zbog S-ova i freze da bih kompletirao moj spremač, ali na kraju ništa nije bilo od tog posla...
 
Odg: Setvospremači

za 200-300e :sta:
ovde kod mene ovi od 2.2-2.60 idu od 500-800e aj nek neko javi ako bude neki povoljan da uzmem neki za te pare
 
Odg: Setvospremači

North ARMY je napisao(la):
za 200-300e :sta:
ovde kod mene ovi od 2.2-2.60 idu od 500-800e aj nek neko javi ako bude neki povoljan da uzmem neki za te pare
Važi baki, ako naiđem negde da se prodaje, uzeću broj pa ti javljam :cao:
 
Odg: Setvospremači

rakovica moja vuce 2.4 sa daskom i duplim rotorima drugom ladno takodje provereno... spremac cu najverovatnije prodati... ili menjati!!!
 
Odg: Setvospremači

Moja preporuka je 2.2 m sa daskom i duplim rotorima. Mala je razlika u odnosu na 2.4-2.5 m a veći već ne dolazi u obzir. Bolje da je setvospremač za dlaku uži i da traktoru bude lakše pa samim tim i brže radiš. Ovu kombinaciju će Rakovica solidno vući u drugoj brzini i ako je neravnija njiva pa daska ima šta da radi. Inače ja smatram da je traktor opterećeniji u setvospremiranju nego u oranju.
Ja lično imam ovu kombinaciju (samo ne dupli rotori već jednostruki) i ima Rakovica šta da radi kad ideš drugom brzinom a spremaš za recimo za kukuruze.
Priče, tipa vuče lako 2.9 drugom, uzmi sa rezervom jer gledao sam i 539 kako vuče 2.5 m ali motičice su više u vazduhu nego u zemlji, a složićeš se - ni to nije posao.

:ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Ja sam uvek za soluciju kad kupuješ kupi veće jer možda će ti nekad trebati i nećeš morati uzimati veći . S-opruge uvek možeš skinuti i imatu uži spremač . Cena između npr. 2.2 i 2.5 nije neka .
 
Odg: Setvospremači

:ppozdrav: upravo to kiki, ja sam kupio za rakovicu 2.9 , pa sam prodao rakovicu i kupio rusa i sad sa rusom vucem 2.9
 
Odg: Setvospremači

taj iz stare pazove nije nego iz Vojke kod stare pazove tel:022/***-***.
Post je spojen: [time]1259507354[/time]
_________________________________________________
manji setvospremaci su ti oko 500-650E zavisnosti da li je sa jednim redom valjaka ili sa dva reda

Edit by Branko: telefonski brojevi samo na pp. Još jedan ovakav post sa besplatnom reklamom i brišemo sve.
 
Odg: Setvospremači

sta je znam kodmene ide fino sa IMT 560 i IMT 2.6m dupli valjci prvom i pun gas a kada sam vuko IMT 2.2m onda sam letio po njivi a izrazbio se u kabini lepse mi ovako 2.6m i malo sporije i netreskam se ima 16" gume
 
Odg: Setvospremači

stevica70 je napisao(la):
taj iz stare pazove nije nego iz Vojke kod stare pazove tel:022/***-***.
Post je spojen: [time]1259507354[/time]
_________________________________________________
manji setvospremaci su ti oko 500-650E zavisnosti da li je sa jednim redom valjaka ili sa dva reda

Edit by Branko: telefonski brojevi samo na pp. Još jedan ovakav post sa besplatnom reklamom i brišemo sve.

Ja sam moj kupio u Staroj Pazovi,i radionica je u dvorišzu kuće.Kod Andrije Da......
 
Odg: Setvospremači

kiraj je napisao(la):
stevica70 je napisao(la):
taj iz stare pazove nije nego iz Vojke kod stare pazove tel:022/***-***
Post je spojen: [time]1259507354[/time]
_________________________________________________
manji setvospremaci su ti oko 500-650E zavisnosti da li je sa jednim redom valjaka ili sa dva reda

Edit by Branko: telefonski brojevi samo na pp. Još jedan ovakav post sa besplatnom reklamom i brišemo sve.
Ja sam moj kupio u Staroj Pazovi,i radionica je u dvorišzu kuće.Kod Andrije Da......
Kod Andrije sam kupio i ja moj 2007 god. od 2.9m, kupio ka u avgustu kad im nije sezona za 800 evra doterao ga kuci...
 
Nazad
Vrh