Setvospremači

Да ли неко зна где могу да поручим мале s опруге?имао сам лом на спремачу при затварању разора па ми сада требају 2!
 
Gde bi se mogle kupiti orginalne kongskilde s opruge. Danas jedna stradala obicne mogu za pocetak kupiti ovde u radnji. Jel neko kupovao u Itn Beograd vidim na su predstavnici za Kongskilde.
 
Nazovi ih ali prvo sedi pa tek onda pitaj za cenu.Inače sa tom firmom sve se obavlja preko e mail-a a preuzimanje isključivo lično.
 
ja sam svoj danas isprobao ivuče ga ferguson bez problema, može ići preko 10cm u zemlju, al nema potrebe, dosta je težak, pa lagano ide u zemlju......zadovoljan sam kupovinom
 
Danas montirani ponistivaci tragova i obavljena test voznja 10ak jutara
Tri komada po tocku, dobro obavljaju posao -nema vise tvrdog traga iza...
w20gwj.jpg

zbog nemogucnosti da se smesti napred, treci je postavljen pozadi mada nije najbajnije resenje, oce da ostavi brazdicu
1498hsy.jpg
 
Najčešće sam sretao trougle , i dvougle , koristio sam jednom neki zvjezdasti tj višeugli profil , čini mi se da su rjedji četvorougli . Trougle bi bile teže za pasovanje ?
 
Ima ih vise modela,cetvrtasti,trouglasti,onda onaj "limun"....i sve su od dobrog materijala,zato kazem da je dobro za tako nesto.

Sto brale sredjujes put sa finom masinom,za to je tanjiraca,drljaca,gruber...
 
Sigurno da su dobre , dobro si se sjetio samo one trougle su malo nezgodne za montažu. Jel neko radio od prednje motike kultivatora , špartača i njen org nosač ? kako bi se ponašalo , pretp dobro , ali dali bi izdržala izazov ?
 
Cetvorougle je davno radila Creina. Imao sam jedan kardan takav. Vec odavno taj profil ne vidjam medju novim kardanima.
 
Nazad
Vrh