Setvospremači

Hvala , mogu se dodati krila zato sam njega i odabrao 2,9 je osnova za spremace od 5 ili 6 metara pa kad se uzme jaci traktor samo se dodaju krila.Raspored opruga nije bas idealan mora se malo preurediti.
 
Planiram da uzmem Nov setvospremac od 3.7m. Koji mi preporucujete?

Isao sam malo pre da gledam Tanjiraca komerc, ali sam skroz zaboravio na to da ga uslikam, ni na kraj pameti mi nije bilo....
Ima raznih cena spram tezine i hidrulike... od 2300 do 3000e za taj od 3.7m....
Iskreno receno moze da bude i sa cekrkom, jer mi treba mozda da se sklopi 5-6puta godisnje...

Svidja mi se i ovaj sto je kupio nas clan @mirmag verovatno cu ici sutra da ga vidim? Koliko sam shvatio cena je 2810e?
Kada pogledam da za polovne traze preko 2000e+ onda nov i nije tako skup kao sto izgleda......?
 
Planiram da uzmem Nov setvospremac od 3.7m. Koji mi preporucujete?

Isao sam malo pre da gledam Tanjiraca komerc, ali sam skroz zaboravio na to da ga uslikam, ni na kraj pameti mi nije bilo....
Ima raznih cena spram tezine i hidrulike... od 2300 do 3000e za taj od 3.7m....
Iskreno receno moze da bude i sa cekrkom, jer mi treba mozda da se sklopi 5-6puta godisnje...

Svidja mi se i ovaj sto je kupio nas clan @mirmag verovatno cu ici sutra da ga vidim? Koliko sam shvatio cena je 2810e?
Kada pogledam da za polovne traze preko 2000e+ onda nov i nije tako skup kao sto izgleda......?

Od dobrog polovnog imt nemoj bezati.
 
Od dobrog polovnog imt nemoj bezati.

Pa trazio sam imt ali nema ih bas nesto u ponudi.... Sada sam naisao na ovaj oglas, kako se cini?
http://www.mojauto.rs/polovni-poljoprivredna/1793384_IMT_KONGSKILDE_2015_god

Hteo bih da opruge budu ravne, ali i ako ima sa krivim S oprugama, promenuo bih to ja jer vec imam sa klasicnim S oprugama.

Prošle godine su bile 10 eura komad.

10e sa nosacem i motikicom ili "gola" opruga?
 
Iz Malog Iđoša.+381 24 731656 br.telefona.Imaju i Web site ali je trenutno under construction pa se ništa ne vidi.
A ima i ovde
http://www.mgmplamencompany.com/
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG][VIDEO]gotov...
 
Kolege moze li mi neko reci kako treba da stoji daska na setvospremacu?Imam Rau od 2.4 m sa duplim rotorima i ugradjujem mu dasku,pa ne znam da li daska treba da se poklapa sa krajnjom ivicom rotora ili treba da bude uza od njih?
 
Ovo do sada na slikama su uglavnom sve setvospremači male privrede.
Nisam protiv njih ali svaki ima mana i nedostataka...
Samo par zapažanja, mašine iz posta 5835 i 5840 imaju loše pakere, nosače paker valjaka koji su napravljeni od debljeg materijala a nisu "grafovani", imaju "miks" motike na sebi, itd...
Ljudi, ako već želite da uložite novac u mašinu koja će vam služiti na duge staze predlog je da kupite onda pravu mašinu, a ne samo nalepnicu!!!
 
Dali neko moze da kaze nesto o sistemu na koji je montirana daska na satex spremacima . Dali spadaju opruge posto su dosta nisko i dali je dobro sto je daska podeljena na 2 dela ?
 
Imam Satex spremač mali od 2.2m sa daskom u jednom komadu,od prvog dana kad je kupljen opruge spadaju vuko ga je TD 45. Daska je zakačena na tri opruge i ima tri položaja za regulaciju visine rada.Trenutno radi bez daske,u planu je neko rešenje da omogućim tu dasku da bude u funkciji ako ga u međuvremenu ne prodam ,kupljen nov 2010god.
 
Nazad
Vrh