Setvospremači

Koji je zahvat i koja je cena?
zahvat je 3,80 a cena neznam tacno ja sam ga platio 3200eura pre tri godine a sad neznam al sam cuo da daju iz MBV na kredit bez kamate::super:: na nihove proizvode i na setvospremac , tanjrace i na spartac , ja imam u planu da uzmem na kredit tanjracu od MBV
 
Možda grešim pa neka me isprave ovi koji su obrazovaniji.
screenshot3.jpg


- - - - - - - - - -

Da li se moze znati kolika je propisana debljina klinova za odredjene kategorije zbog tolerancija kada pravimo klinove?

Izvinite gospodine Bubu jer nisam video Vaš post pa zato odgovaram sa malim zakašnjenjem, a i mislio sam da će ovi obrazovaniji možda hteti da me isprave i da Vam ujedno i odgovore na postavljeni post. Medjutim nisam bio u pravu.Znam ja to to oni znaju nego su zaokupljeni novcima od subvencija i vremenom.
Dimenzije klinova za toplink:

screenshot4.jpg


Dimenzije za donje traktorske poluge:

screenshot5.jpg
 
Moj drugar i član ovog foruma @vladamax kupio je spremač, ili kako ga prozvođač zove polugerminator od 4 metra od firme Satex iz Ade:

219vrdx.jpg

2w5t2c2.jpg

6thbic.jpg
 
Pa gazda mu je prvo rekao da je to germinator, pa kad je on meni objsnio kako izgleda, utvrdili smo ipak da je spremač, ali da umesto daske ima napred rotor, a pošto na njemu nema točkova, ujedno mu tak rotor služi za određivanje dubine.

Inače deluje uživo jako lepo odrađen, a videćemo kako će raditi kad ga utera u njivu...
 
Consum. Satex je prelagan na valjcima.
imam malog satex 2.2m i stalno mi je pucao na zadnjem vitlu (na srednjem nosacu ).ojacao sam ga i sad vec dve godine ide bez problema. u planu je kupovina veceg pa se dvoumim izmedju ova dva.vidim da su kod consuma drugacije resena vitla i nekako mi jace i cvrsce sve to kod njega izgleda
 
@mityoo

Ako negde pukne, tebe ćemo zvati da variš ponovo...:osmeh: Šalim se naravno nadam se da do toga eneće ni doći.


Drugar ima prilično ravna oranja, a i dosta pazi mašine tako da se nadamo da neće doći do nikakvih pucanja... Inače on ga je kupio zato što ga je prodavac imao na lageru, i zato što mu odgovara 4 metra za traktor od 100 konja, i moje mišljenje (koje je on uzeo u obzir) je da ovaj spremač nije ništa lošiji od drugih, jer je kod nas relativno mekana zemlja za obradu, a cenovno je povoljniji od drugih.
 
Nazad
Vrh