Setvospremači

ja ga imam i zadovoljan sam jak je dosta
attachment.php


Koji je zahvat i koja je cena?
 
Poslednja izmena od urednika:
Aj učini uslugu nama sa sporijim netom-kompjuterom. Nemoj citirati 6 slika da bi postavio jedno pitanje.....
 
Kombajner- Imam ja pola kante crvene sticice... :osmeh: Ma ako vec farbas bre NEMOJ da stedis!!!! Ja sam prefarbao u 3 sloja i nemas brige posle dugo godina!!!! :ppozdrav:
 
Ja kada sam kacio alatke sa 1221, koje sam vukao sa 892 morao sam da ubacim jednu cauru izmdju oka poluge i te osovinice na toj masini da ne bi imao lufta
Onda je u redu.Inace da je ostrugana na 2.kategoriju sa tim setvospremacem,krajevi osovine se iskrive kao da su od gume.To je ram na koji se kace i krila setvospremaca od 5,5 i 6m tako da uopste nije lagan.Ja sam za mog Case-a prvo trazio da bude osovina 2.kat pa mi se to desilo.Vratio sam im osovinu a oni su mi dali drugu koju inace daju uz spremac (3.kat) i napravio sam kugle da bih je zakacio i vise nema problema.
 
A koja je onda kategorija kacenja na onaj mali spremac sto kacim sa zetorom?,a taj setvospremac ne mogu da zakacim sa 542

Zavisi koji mali spremac je u pitanju. Na nasem Kongskilde 2.9 su I i II kategorija kacenja a na Akpilu II i III kategorija kacenja. Rusvaj 1221 ima III kategoriju kacenja zasigurno.

@Spajki

Koliko je tezak spremac kad se krive krajevi osovine kad je II kategorija?
 
Nazad
Vrh