Setvospremači

ja hocu da kupim setvospremac sad za prolece, a to za jesen probacu nije problem.Znaci hocu da taj setvpspremac vucem rakovicom 65, u teskim zemljama tipa smolnica gde i u prolece kad prodje tanjiraca ostane po koja gruda,znaci treba mi neki setvospremac koji malo bolje radi posao od klasicnih.

казеш да ти је тешка землја таква је и код мене у тим условима спремач нема шта да трази у јесен одмах после оранја чак и у пролеће му није лако ја сам пре пар дана затворио землју ураиосм 4 хектара смонце са спрмачем 3.2 м и подигнутим ротором скроз последица свега тога је било 4 поломлјене опруге тако да мисим да за смоницу треба грубер
 
Evo slika sjetvospremača što je kupljen slika je mrljava ovo je sliko bivši gazda lane kod sebe u pripremi !
24glg89.jpg
 
Juče pazario setvospremač Rau 2.8m, 26 opruga. Cena 400 evra. Jeftinije izgleda nije moglo. Nedostaje jedna opruga i treba da se navari ručica za podizanje -spuštanje valjka. Slike su gazdine sa oglasa, nisam stigao da ga slikam, bio je mrak kad smo ga istovarali. Radiće u kombinaciji sa Rusom 52.
spremac3.jpg
spremac2.jpg
spremac1.jpg
 
Juče pazario setvospremač Rau 2.8m, 26 opruga. Cena 400 evra. Jeftinije izgleda nije moglo. Nedostaje jedna opruga i treba da se navari ručica za podizanje -spuštanje valjka. Slike su gazdine sa oglasa, nisam stigao da ga slikam, bio je mrak kad smo ga istovarali. Radiće u kombinaciji sa Rusom 52.
spremac3.jpg
spremac2.jpg
spremac1.jpg
dobar spremac si uzeo, ja imam isti takav samo sa duplim valjcima..
 
Nazad
Vrh