Setvospremači

brate mili drage volje bi voleo da ne primecujem tvoje postove,ali to je prosto nemoguce nema teme gde se ne oglasavas
 
Nema, ali se misli na to pises i dosta bzvz postova samo da bi ih sto vise imao...

Bas se opterecujem sa time koliko cu postova da imam znas..... Nemam pametnija posla,jednostavno sam ovde da se dopisujem i nista vise... Ako nekom smetam neka me zaobidje i kraj... Tako i ja radim sa nekima (znaju ti koji su) i kraj price... A sto se tice onog Spremaca gore hteo sam samo da se nasalim,neki prave jos gore :off_topic: po temama i nikom nista... A sto se tice psotova ako neko od moderatora moze da smanji taj boroj ili da ih obrise sve slobodno neka uradi... Neka pise poded 0 postova,ili neka doda nekom...

- - - - - - - - - -

brate mili drage volje bi voleo da ne primecujem tvoje postove,ali to je prosto nemoguce nema teme gde se ne oglasavas

Stavi me na listu ignorisanih i resio si problem zar ne????
 
Ma ne znam ljudi ja toliko o setvospremacima, jer ocu sad da kupim pa sam zato ovde i postavio slike,ali mi se cini da su ovi rotori bolji od onih sa zicama ili nazubljenih.Kod mene je veoma teska zemlja tj,i u prolece se tesko usitnjava,tako da mislim da bi ovakvi rotori sa nozevima zavrsavali posao,ili se varam?
 
Ja imam sjetvospremač 2,8m sa malim pacjim nogama to sam za torpeda kupio i ne sviđa mi se nikako, jako loše odradi posao po brazdi proljetnoj skoro nista, opet imam i rau drljaču 4,20 m, sa onim savijenim klinovima i duplim valjcima nazubljenim fino radi, pošto su se klinovi strašno potrošili, slucajno su naletjeli na sjetvospremač 4m zvjezda našice godinu dana star, pazaren maltene za neku siću gazda u problemima, i ima žičane rotore vidit cemo kako ce se pokazat jedini problem je sto mu je kačenje 1. kategorija pa ne moze se ni za deutza zakacit a ni za zetora pa moram skidat osovinu i nosit tokaru da skine d amogu zakacit, a ovako sjetvospremač je odličan koliko sam ja vidio uslikat cu sutra i postavit sliku !
 
Bas se opterecujem sa time koliko cu postova da imam znas..... Nemam pametnija posla,jednostavno sam ovde da se dopisujem i nista vise... Ako nekom smetam neka me zaobidje i kraj... Tako i ja radim sa nekima (znaju ti koji su) i kraj price... A sto se tice onog Spremaca gore hteo sam samo da se nasalim,neki prave jos gore :off_topic: po temama i nikom nista... A sto se tice psotova ako neko od moderatora moze da smanji taj boroj ili da ih obrise sve slobodno neka uradi... Neka pise poded 0 postova,ili neka doda nekom...

- - - - - - - - - -

Sta se potresas odmah, samo sam pokusao da ti odgovorim na pitanje...
 
Pa i meni smeta ovde dosta postova, pa se ne bunim. Ova tema je setvospremac, a ne koliko ko pise na forumu. Ja sam hteo da pogledam sta kazu drugi za spremac i onda citam necije prepirke. Ma ajde. Zamolio bih da se obrise nepotrebno u ovoj temi.
 
Pujol , pokušaj najesen za probu , odma sjeseni da pretanjiraš nakon oranja , čak i 2 prohoda , a u proljeće samo drljača . Pokušaj bar koji trag.
 
Coveku umrlo tele od 500-600e, a vi mu kazete da uzme za probu. Pa da li je pametno uzeti za probu nesto od 800e?
 
ja hocu da kupim setvospremac sad za prolece, a to za jesen probacu nije problem.Znaci hocu da taj setvpspremac vucem rakovicom 65, u teskim zemljama tipa smolnica gde i u prolece kad prodje tanjiraca ostane po koja gruda,znaci treba mi neki setvospremac koji malo bolje radi posao od klasicnih.
 
U takoj zemlji ovaj sjetvospremač što si gledo bi se raspao na komade . Pokušaj da predješ jednom nečim malo ranije kad ima uslova , pa da sačekaš da pokisne pa poslije plitko završiš . Moglo bi i sa roto drljačom pa na silu . (inače tražiti 850e za ono gore je bezobrazluk )
 
Moze li mi neko reci kakav je ovo setvospremac i vredi li 850 e.Velicina je 2.60 a nazad ima umesto klasicni rotori, ima dva nazubljena ja bi reko kao mali nozevi.pa me to buni?sta vi mislite
23r7gk3.jpg

2e5qjad.jpg

2lxwncz.jpg
jeste malo jaca cena ali je dobar ja sam imao takav isti bio sam zadovoljan. jepo radi jer je malo tezi od ovih (mala privreda) nasih.

- - - - - - - - - -
 
ja kupio pre godinu dana 2,90 za 500 e sa jednim redom valjaka od flaha
tako da je ovo mnogo jaka cena

- - - - - - - - - -

ja kupio pre godinu dana 2,90 za 500 e sa jednim redom valjaka od flaha
tako da je ovo mnogo jaka cena
odgovor na mfivica pitanje
 
Nazad
Vrh