Setvospremači

Pa ja mislim da covek moze da uradi to po zelji kupaca,ali ja bi ipak dao prednost ovim valjcima mnogo su bolji nego zicani bar za moju zemlju,kad je malo losija godina odes sa njima a vratis se bez njih,zato sam uzeo spremac bez tih zicanih valjaka...Ja da nemam setvospremac rado bi razmislio o ovome,jer mi deluje dosta jake konstrukcije,a opruge su na svima skoro iste,jos ako je cena dobra sto da ne,podrzavam..:ppozdrav::bravo:
 
rotore treba uzeti prema tipu zemljista a ne napamet, zicani su itekako dobri, al nemogu raditi u kamenolomu!!!

@cira92, jel ti to od prilike ili si stvarno upoznat u @sanji-jev proizvod? il ti se svideo na oko, pa aj da pisemo malo?
 
Poslednja izmena:
Na oko mi se svideo naravno jer nisam imao prilike da ga probam.. A mislite da je malo kad pogledate i vidite da je sve masivno i lepo odradjeno??? Pa da ja rekoh ajde da pisem malo i da podrzim coveka a ne da mi trazim dlaku u jajetu...:ppozdrav:
 
fotografija0084e.jpg
fotografija0083.jpg
3.3m tanjiraca komerc kod mene je vec 10 godina sluzi besprekorno.
 
nevidim nigde da je napisano da ne valjai da je neko trazio dlaku u jajetu?
niko nije iz prakse opisao rad spremaca ili (ja sam kupio spremac od naseg clana Sanji i odlican je, ili ima moj komsija, rodjak i td.) i radi dobri ili ne! e to je prava podrska svima, a ne podrska bez pokrica...
 
Poslednja izmena:
Evo i mog spremaca IMT-FOP 2,5 m ,ako nadjem isti od 2,9 u slicnom stanju,znaci da nije kriv i da nije pucao moj prodajem i isti kupujem.Mada znam da ovakav tesko mogu da nadjem
fv9t02.jpg
eqxd11.jpg
rt1dhi.jpg
4ha52e.jpg
 
ne mora da budu rezervne, mnogi podignu te 2 s opruge, zato sto su u ravni s valjkom nazad, tj valjak ne uspeva da poravna ono sto opruga uradi, i ostaju 2 bregica sa svake strane spremaca
 
Mora sve kod katanac, a kod nas počelo da se sve krade.

- - - - - - - - - -

ne mora da budu rezervne, mnogi podignu te 2 s opruge, zato sto su u ravni s valjkom nazad, tj valjak ne uspeva da poravna ono sto opruga uradi, i ostaju 2 bregica sa svake strane spremaca
E zato ozbiljne firme što prave setvospremače naprave rotore 20cm šire da bi se nevideli ti bregići
 
Ljudi jel ima neko setvospremac od 2.4m sa jednim redom rotora da bi menjao za moj koji je 2.4m i 2 reda rotora,a i sam je masivan(bio je na preklapanje pa napravljen na obicni) tako da je jak i moze se lako prosiriti za neki veci traktor,meni bi odgovarao neki manji.
 
Nazad
Vrh