Setvospremači

i ja mislim da su Consume veoma dobre mada kada sam ih pre 10 dana zvao,umesto dobar dan kao iz topa su mi rekli od dana uplate love čekate 45 dana na isporuku. Ja sam to razumeo,preračunao i ispada da je dobijam kada mi kukuruz bude imao 2-3 pera. E tad mi neće trebati,odem i uzmem Agromerkur, Jbg. imao sam njihov od 2.9m 5 godina i veoma sam zadovoljan,ništa se nije pokvarilo ili puklo,a sistem freza napred flah,pozadi žica je idealan za moje zemlje
 
Ma slusam ja tebe al' te ne cujem,samo te vidim! :osmeh: Saaalim se! Izvini nisam video da si u drugom linku ubacio lokacije VN.... Btw jel i vama sporo radi net tj sporo otvara stranice? Mene izludjuje komp i ako ovako nastavi zategnucu ga o zid nece se ni nadat'!
 
kao frajeri imaju toliko naručeno,pa nemogu da postignu...
acelu jesen i zimu igrali hokej po radionici,garantovano tel nije ni zazvonio,umesto da su tad pravili i pravili,sad bi imali na lageru,tras lova tras setvospremač,ma nema šta Srpska posla,bolje ovojEU da beži od nas inače će naj...ti. mi će da je dokrajčimo :bravo::haha:
 
Moj spremač dobio novu boju, oksid crvena osnovna farba, odlično se prima na metal. Sve fino očišćeno čeličnom četkom na brusilici i potom sa tri četke obilno prefarbano.

ma86er.jpg


1z496dz.jpg


Na ovoj slici je nekako ispao kao da je širok 6m :)

15fswhv.jpg
 
ZOMBI što nisi S opruge ofarbao u crno ?


RatkoPa

Brate mili, popliti taj spremač sve si džombe počupao napolje!!!!! Ili nije zaorano kako Bog zapoveda :sta:
 
Evo kako izgleda kod nas setvospremiranje

Sojište jesenas gruberisano,sprema se za soju

A za koji dan kao što sam i obećao TORPEDO 9006H vs FEROCOOP 5.5m
 
Nazad
Vrh