Setvospremači

Trazim savet tj misljenje. Da li se jos uvek u Beceju proizvode setvospremaci i kakvog su kvaliteta? Planiram sutra da "skoknem" do Beceja i uzmem predracun,ali ako u tom cenovnom rangu (i kvalitetu),pribliznom,moze nesto drugo da se bira molim sve voljne da me preusmere. Hvala.
 
Misliš na Consum Bečej ili bivši IMT-FOP Novi Bečej-sadašnji Vogel Noot? I jedan i drugi su po meni dobar izbor,prednost bi dao CONSUMu zbog rotora što nisu žičani i malo većeg su prečnika,a kvalitet materijala je kao i kod ostalih
 
Mislio sam na Consum ali zar nisu to sad spojene firme? Danas je moj matori bio na sajmu i prolazili su pored i kaze da su spojeni... E sad ja nemam pojma.... Mozda su u istom dvoristu dve firme? Vidim u Poljoprivredniku reklamu Consum Becej i nalaze se u ulici Svetozara Miletica. Jel to to?
 
Da,kancelarija je u Svetozara Miletića! To su dve odvojene firme,jeda u starom,a druga u Novom Bečeju,stari Bečej je Bačka a Novi Bečej je Banat,a i razdaljina ja 15ak km
 
A to znam da je jedan Becej u Backoj drugi u Banatu. Nista onda moram da potrazim na netu lokacije... Thanks!
 
pa sto se tice cena-kvalitet,konsum je naj,gledao sam na sajmu i agromerkur i hudjik i fop,i ostale,ali konsum je jak masivan i napravljen kako bog zapoveda,a i cena je povoljna,ostali su daleko losije napravljeni i jeftini su
 
fop je skuplji od consuma.fop ima tockove za dubinu, consum nema.Ipak mi se vise svidjaju rotori od fopa nego od consuma.Genaralno,oba su jako dobro uradjena i koji god da kupis neces pogresiti.A to da je neki od njih najbolji... hm
 
Nazad
Vrh