Setvospremači

Zašto bi bila grehota,kod mene se soja seje ili na soju ili na pšenicu,na kukuruz samo posle tuđeg
 
Moj spremač dobio novu boju, oksid crvena osnovna farba, odlično se prima na metal. Sve fino očišćeno čeličnom četkom na brusilici i potom sa tri četke obilno prefarbano.

ma86er.jpg


1z496dz.jpg


Na ovoj slici je nekako ispao kao da je širok 6m :)

15fswhv.jpg

a sto nisi poskidao opruge pa lepo i opruge ofarbao ali u crno, sad ovako izgleda malo smesno ali koju zavrsnu ces davati?
 
Ja sam ove sezone remontovao ovaj konskilde koji je uvezen u super stanju ali bez valjaka sa nrkim grabuljama pozadi koje nisu radile poso.Rotore sam kupio u Adi(agromerkur 4,5m) i sada kad sam radio prezadovoljan sam kako sve radi.Čim naučim postaviću snimke zasad slike.
sdc10876-001.jpg
 
Ja sam ove sezone remontovao ovaj konskilde koji je uvezen u super stanju ali bez valjaka sa nrkim grabuljama pozadi koje nisu radile poso.Rotore sam kupio u Adi(agromerkur 4,5m) i sada kad sam radio prezadovoljan sam kako sve radi.Čim naučim postaviću snimke zasad slike.
sdc10876-001.jpg


mogo si zapovedati da ova 2 rot pozadi budu nezavisna, sa 4 drzaca sa oprugama..
 
Dragan,u pravu si bilo bi malo skuplje,ali hteo sam da iskoristim originalne nosače(sa supantama)ali nisu precizno napravili pa sam ipak morao da varim njihive a sa četiri opruge bi bio jednačiji pritisak na rotore.Ali naša privreda kad obećavaju sve može a kad prave sto problema.Po nacrtu ja kažem mere treba da su u 5mm.Oni se uvrede mere su u 1mm,gotov rotor nosač promašen za 17cm.Nekako smo ugradili ali radi olično .Procenite sami.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh