Setvospremači

Zahvat je 4 metra, 40 opruga + 3 rezervne, po podacima 1430kg tako kakav je ali fale jos zagrtaci tragova. Cena na pp. Inace, garancija na Akpil proizvode je 2 godine.
 
Gajicu ja imam agromerkur 2,6 radi odlicno nije nigdje jos polomit osim par zica na rotorima i to prosle godine bilo jako tvrda zemlja.
a bijo sam u consumu firmi i vidijo kako prave od kakvog materijala jako kvalitetno rade i ne zale na materijalu po izgledu vidi se da je masivni i tezi consum od agro merkur bar 200.kg
 
evo ga i nas Vogelnoot vibrocult M4,9
dsc1412.jpg
 
Trebao bih da nabavim setvospremac najverovatnije Agromerkur pa imam jednu dilemu, na netu sam video na slikama dva sistema kacanja rotora, ovakav

Fotografija0369.jpg


i ovaj drugi

kcyse1.jpg


Meni se vise svidja ovaj drugi. Sta mislite sa kojim radi bolji posao, sa drugim bi trebalo da se preciznije steluje dubina rada?
 
Zahvat je 4 metra, 40 opruga + 3 rezervne, po podacima 1430kg tako kakav je ali fale jos zagrtaci tragova. Cena na pp. Inace, garancija na Akpil proizvode je 2 godine.
Cena na pp,sta je ta cena tajna?inace masina je jako lepo odradjena,gledao sam ih prosle godine sa prijateljem kojem je bio potreban setvospremac.
 
@srdjan7

O cenama novih masina ne volim bas javno da raspravljam.

:D Recimo, na mom od 4m i na onom od 6m je ista piramida. Sve je napravljeno kako treba. Umesto prednjeg rotora moze da se uzme daska a mislim da su i tockovi opcija ako neko bas zeli.
 
@ Bubu ako moze meni cena na PP ili na FB. cisto radi poredjenja. inace lepo i jako ti izgleda setvospremac. okaci jos slika kad ti stigne u dvoriste. Pozdrav
 
Dešava mi se jedan problem na sjetvospremaču..

Valjci mi se nekad znaju zagušit od zemlje i onda se ne vrte nego samo guraju pred sobom..

Pa ako netko zna koji je problem i kako otklonit to?
 
Nazad
Vrh