Setvospremači

Niucemu.Kod mene je stavljan flah koji je kupljen namenski nije obicno gvozdje kao kod ovog iz Vojke sto pravi.

---------- Poruka napisana u 22:41 ---------- Prethodna poruka je at 22:39 ----------

Cini vam se na slikama da je slab flah,osnova spremaca je fabricka nekadasnji kongskilder a krila su pravljena po osnovi flah je debljine 18 mm
 
Ja sam pre dve godine kupio setvospremač 2.5m sa diplim rotorima (prvi red flah, drugi žice) od proizvodjača MINAV Blace. Nisam zadovoljan. Izuzetno tanki i slabi profili, jako loš kvalitet izrade...::lose::
 
dsc00004pj.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Jedino ako si ti licno kupovao flah inace u te price o kvalitetu privatnika neverujem.I ovaj moj dok nisam probao nisam verovao da je dobar i spremio sam materijal da ga ojacam,a kupio sam ga zato sto nisam imao para trenutno za bolji
 
I ja nisam hteo bolji ja sam dao moj od 2,90 i 1000 eura materijal i ruke i dva klipa hidraulicna eto toliko me je kostao.Glavmi flah je 18 mm debljine a 100 mm sirine.
To govori da je za 2 mm deblji od tvog tako da tvoj nece moci da pojede moj spremac:ppozdrav: salimo se malo.Danas sam uradio 20 jutara sa njim za probu i nije bilo nikakvih problema a sutra idemo na nesto veci izazov.
 
@ bukur

Setvospremač neuništiv. Što se tiče osnove.
Imam takav sa svojim original krilima x godina i još uvek prav, zdrav.
 
To plastificiranje mislim da kod nas nije dostiglo dovoljan kvalitet jos uvek. al usavrsice se oni vremenom. Video sam par masina, ne samo hudjikove, zato imam ovo misljenje. :ppozdrav:
 
pozdrav clanovima foruma, nisam do sada ucestvovao u diskusijama, zanima me zna li neko cenu consumovog setvospremaca 3.2m i da li sa njim moze raditi belarus 820?
 
konacno i moj spremac gotov, skracen na 6m i postavljeno 57 ravnih opruga, ostale mi jos 4 opruge moram ih udenuti, jer sam ga danas i isprobao, vuce ga ruja 3rangom 3stepenom 10kmh, sa lakocom dubina 9-10cm, zadovoljan sam...
attachment.php

attachment.php


ovako smo ga izneli iz dvorista majstora jbrtka, nije mogao proci:haha:
mislim da smo biju uboli i dosta kvalitetnu...

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php


jedino sto mi se ne svidja je transportna sirina, bice malo problema proci selom kad svi ostavljaju masine po ulici...
 
Gajicu 2450€ sa PDV hidro sklopivi 3,2 cijena fabricka treba da dodje u agro simeks krajem mjeseca ima narucen taman je za 820
 
Nazad
Vrh