Setvospremači

ja sa 560 radim sa 2,60 agro merkurov dupli rotori i to mu je taman da drugi prolaz idem drugom brzinom.
pitanje za Saleta ratar kojom brzinom radis sa MTZ ja sam uzeo consum 3,6 nisam ga jos probo dolazi za 7 dana
 
Pozdrav drustvo. Moze li mi neko reci kako su se pokazale S opruge Termometal-ove nisu skupe pa ne znam kvalitet. Hvala unapred.
 
ja sa 560 radim sa 2,60 agro merkurov dupli rotori i to mu je taman da drugi prolaz idem drugom brzinom.
pitanje za Saleta ratar kojom brzinom radis sa MTZ ja sam uzeo consum 3,6 nisam ga jos probo dolazi za 7 dana

Zico prvi prohod 6 kornjača (8,5-9km) a drugi prohod 6 brza (11,5-12 km) tako sam uradio jednu parcelu i lepo ide te sam rešio jednu brigu oko izbora setospremača.Najverovatnije ću uzeti agromerkur 3.6 zato što je malo lakši od huđikovog i consumovog.Inače huđikov setvospremač sam uzeo od kolege samo na probu da vidim kako se 820 ponaša i kako ga vuče.Neznam sa čim ćeš ga vući consuma ali ti je izbor dobar i da te lepo služi.
 
IMT FOP, setvospremac, jedina mana mi je sto ne moze da se vuce velikom brzinom jer oce da gusi ispred rotora

1tueds.jpg
 
IMT FOP, setvospremac, jedina mana mi je sto ne moze da se vuce velikom brzinom jer oce da gusi ispred rotora

1tueds.jpg
tvoj spremac nije los . u njega ima dobar materijal . gusise sto prvi red rola ide previse u zemlju od zadnj red rola . Probaj da podignes prvi red rola malo vislje od danji , sto treba samo da stavis na zadnje rupe na amortizer sto pritiska role u zemlju . A mislim da ima tri rute da se steluje . MISLIM DA POGRESIS U VEZI MANE
 
Hvala Sale vucu ga sa rujom 952 ja imam agromerkur 2,6 i dobro radi neces se pokajat samo sto nemaju hidro sklopivi manji od 3,7 i malo je uradjen od tanjeg materijala po je zato laksi od consuma ali u cijeni je povoljni nego consum
 
Bukur,cestitam i nadam se da ce te dobro sluziti samo meni to izgleda slabo,ti flahovi su mi sumnjivi.
 
Nije iz VOJKE ovo je rucni rad iz PADINE a iz VOJKE mi netreba ni dzabe ima par komada kod mene u selu i svi su na prodaju a radili su samo jednu sezonu,tako da o jedjenju necemo pricati

---------- Poruka napisana u 22:36 ---------- Prethodna poruka je at 22:33 ----------

@ratko pa po cemu si zakljucio da je tvoj spremac mnogo jaci od ovog mog?Izmeri sublerom kod tebe glavni flah pa mi reci kje je debljine a ja cu ti posle uslikati kod mene da vidis koliko je debeo ram.
 
A u cemu je razlika rucnog rada iz Padine i ovog iz Vojke?
Osnovni ram 16*100,ja sam odradio sa njim jednu sezonu i nije nigde niti pukao niti varen niti pokrivljen(oko 100kj)
Kako su mi pricali trebo je da se raspadne na 2-3kj
 
Nazad
Vrh