Servisiranje traktora

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
27.793
Majstor Mitar iz Surčina je među najpoštenijim majstorima a ima i radnju kod Pančevačkog mosta.Ako je neko zainteresovan poslaću mu broj.

dejan 351

Zaslužan član
Učlanjen(a)
18 Dec 2010
Poruka
3.041
Matić@ Hvala, pošalji mi taj broj...i jedno pitanje (ako znaš), može li se poslati kurirskom službom ili mora lično ?

eDGe

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2017
Poruka
1.033
Nije bas traktor u pitanju ali nadam se da nece niko zameriti,imam odredjenih problema sa hidraulikom na bageru tockasu-Nema fin rad komandi nego hoce da trzne pri pokretanju kupole i same komande ne daju dobar tecan odziv...ima pilot ventile ako ne gresim tj bez pritiska ili da je motor upaljen ne reaguju.Sta moze sve da bude u pitanju i koliko se sama opravka odokativno isplati?

dobrodol

Član
Učlanjen(a)
25 Dec 2010
Poruka
2.431
dejan 351
Na Vladimireca i ostale "Ruse"...
Ima ih dosta...
Član Vića022 je ugradio jedan na svoj traktor i po njegovim rečima, i više je nego zadovoljan...
Kod mene u selu na 2 Vladimireca isto rade bez greške...
Jedina mana im je da NE SMEŠ dugo anlasovati kao što si navikao sa starim anlaserom, ovaj izgori...
Dakle, moraju biti ispravni i ostali parametri pri startovanju traktora, dovod nafte, kompresija i sl....
A da vrti, vrti ko lud i sa manjim akumulatorom...

dejan 351

Zaslužan član
Učlanjen(a)
18 Dec 2010
Poruka
3.041
Ma sve to znam, samo ne znam da li je ko radio prepravku na 533, to je večita priča oko njegovog anlasera, a ovaj prodavac kaže da su ljudi, bez neke velike zjb. ugrađivali.Što se samog kvaliteta tiče, ovaj originalni, iz Češke, svi ga hvale (uz neku normalnu upotrebu i bez silovanja), međutim, postoje iste takve kineske kopije koje su sam par evra jevtinije, a nisu pouzdani toliko, kao i sve kineske stvari u nas.Dakle, u pitanju je Ferga 533.

MIRBAN

Član
Učlanjen(a)
22 Avg 2016
Poruka
1.227
Imam 539 s kabinom. Hteo bih da sređujem i farban svu limariju. Gde mogu da nadjem kedere za stakla (ova su jako propala) kao i onu gumu između kabine i blatobrana? Odnosno sve te gume koje idu za njega.

Učlanjen(a)
15 Avg 2015
Poruka
2.543
Ja sam ih na ovaj br. kontaktirao 064 1456 638, prosle godine narucio zadnju soferku za 539 sa kederom i dve plasticne brave. Izaslo je oko 20e sa postarinom. Kvalitet kedera je ok, dobro je postavljen i zavaren na spoju.

Nikolucic

Član
Učlanjen(a)
25 Apr 2012
Poruka
50
Ljudi deutz agrotron 6.45tt 1997 god
Počeo je mnogo izbacivati na a auspuh plavi dim.
Znači kad ga upalis na letu dok radi i sve dok ne podignes obrane. Kad je pod punim gasom nema ništa. Je li imao ko slično iskustvo da znamo odakle krenuti. Turbo je novi stavljen prošle godine.:sta:

Vrh