Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Danas Agria pustena u rad i posejala 20 KJ, utisci povoljni.
6fywxj.jpg

5phil3.jpg



Koliko Evropljana kosta jedna takva sejacica? Posto i mene ceka takva kupovina i bas mi se svidja ova sejacica..
 
Ma gde da dodjem , kad ne mogu ni kod mene kuci da idem. Dosao bi ja vrlo rado. Aj objasni mi razliku?

Talijanu daj mi neku sliku tih sejalica za direknu setvu.
Dragane nemam sliku a mislim da ni na sajtu nemaju. Pogledaj u temi pšenica 2011/2012 kolega minđušar je sejao sa tom sejalicom i postavio slike.

---------- Poruka napisana u 20:34 ---------- Prethodna poruka je at 20:31 ----------

Kristi oko 4000 ili 4300 eura ova sa Laline slike 3 m a za manju ne znam za cenu.
 
Ja imam Botsch (2.5m) sijačicu, jel imao neko ili radio sa takvom možda? Jes da mi ne treba ove godine, al bih volio da je znam podesiti (ima silu nekih zupčanika i poluga).
 
Antonijo , zasto sejes sa veliki traktor? Mislim da ovu sejalicu moze da nosi i mali?
 
Nemože. Nosio ju je 558, ali puna kapa. Za nju je idealan traktor 70 ks. Ovaj naš je 80 ks. Ima 750 kg i još 700 kg ide u nju tako da je dosta teška, a ne paše mi na RD.
 
vidim danas novu imt 25 redova ima ono za automatsko prebacivanje markira dali neko zna gde to ima za kupiti da stavim na imt 23reda
 
Nazad
Vrh