Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

To predpostavljam ,alternativa?
Nema alternative,nažalost pre neki dan sam prisustvovao kad je čovek zapalio kukuruzište i plamen se prošetao 3 duži dalje.
 
Pocecu ja daih uvozim polovne od iduce godine , ali i kao polovne su preskupe. Zato sto su to novi proizvodi na trzistu.
 
Agria iz Subotice ih proizvodi,bio sam kod mladog gazde Bojana u fabrici i nemam reči ,naravno u pozitivnom smislu.
Nije baš sve zlato što sija,lepo su opremljeni,imaju volje,ideje,ali bez povratnih informacija,kritika nebi direkta bila kao što jeste,jer ipak je moja malenkost sa njom posejala prvih 100ha,uz doradu od proletos,ali zato će direkta za proleće iduće biti bez primedbe :cao:
 
Nije baš sve zlato što sija,lepo su opremljeni,imaju volje,ideje,ali bez povratnih informacija,kritika nebi direkta bila kao što jeste,jer ipak je moja malenkost sa njom posejala prvih 100ha,uz doradu od proletos,ali zato će direkta za proleće iduće biti bez primedbe :cao:

Pa bez povratnih informacija i kritika posao ne ide .
Što se tiče rada tu su bez premca .
Što se tiče da li je sejalica dobra ili ne ,e tu mi poljoprivrednici dajemo zadnju reč a oni je osete na računu:osmeh:
 
stigla mi je agria 3m interesuje me kako da podesim ovaj menjac i sejalicu da mi seje oko 220 kg po lancu?
 
Nazad
Vrh