Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Slobodno napištie gosopodine @mindjušar još sam urednik i neše Vam niko moći da zameri !
 
Slobodno gospodine @mindjušar mnoge na ovom forumu interesuje cena, a pogotovo što je domaće proizvodnje!
 
Video sam jednu sejalicu koja mi se svidela sto se tice setvenih organa talijanski jednostavno i funkcionalno . Radi se o Nardi - Dora 500 sejalici . Resenje dubine setve je extra samo se zategne lanac sa oprugom .

35cpguq.jpg


nga5ux.jpg


2943v2e.jpg


20z66h4.jpg


nmyuz8.jpg


jgirep.jpg
 
jel ima neko upusto o podesavanju hasija sejalice koliko kg semena da baci po kj :ppozdrav:
 
Da li neko ima neko uputstvo o podesavanju sejalice IMT 63406908 od 3 metra
 
Moja Imt 634,23 danas podmazana i promjenjeno par plastićnih cijevi i u štimana za ječam 130kg/kj može poćet sijat !
 
Može,i sejala je,a može sejati po meni i u nepaljeno,dok se još malo doradi,pogotovo ako je kukuruz ovršen kvalitetnim kukuruzbim adapterom,i sa aksijalcem,da rasporedi i ljuštiku i šapurike,SAMO U OBRAĐENO NEMOŽE
 
Ja se izvinjavam mojim dragim prijateljima , ali tog dana kad sam trebao da saljem trnavcu na imeil , mom bratu se pokvario racunar. Ali ipak sam uspeo da slike i delimisno objasnjenje posaljem raci. Sad sam ponovo u CH i stojim vam ponovo na raspolaganje.
 
Nazad
Vrh