Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

zorancile. kod mene ti je Nodet sejalicna 800e.
 
Koje su širine te za 650 i 800 evra i u kakvom su stanju? Jednog mog kolegu interesuje, ali mu treba od 2,5m ili šira...
 
Ova je od 15 lula, a ima ih 5 komada ali neke su 600€, a ima neke od 700€. Mislim da je od 2,5m
danas sam obiso i onog prodavca IMT-ove od 23 lule , i uporan je neda je ispod 800€
 
Trnavac kazi mi koji prodaje te jeftine sejalice , da i ja kupim neku za jeftine pare. Moj brat je prodao nasu IMT ya 850e i svi kupci koji nam dolayili iy Vojvodine , za ostale stvari . Kazu da smo je prodaliu za jeftine pare.
 
Tako to ide... kad je nekom nudiš kaže skupo je, a kad je prodaš kaže jeftino si je prodao...
Jel ta Imtova bila sa lulama, ili sa diskovima?
 
Ja sam za diskove,posebno kada se seje na tanjirano...a ako se uzima polovna sejalica uvek amazone!!! -to je moje misljenje a ne ubedjivanje
Posjeduje se i radi i sa Amazone 3m u kombinaciji sa rotodrljačom mogu ti reć da amazone neposije ništa ljepše i bolje od imteove 634,23 također obe siju u gram a Amazone da je nešta ne kažem da nevalja pa nije to ništa posebno ! ova je D7 Special !
 
zorancile. Bila je sa diskovima i mnogo je lepo izgledala . Kacio sam ja njene slike u nekim diskusijama.
 
Pozdrav drustvo!!
Evo sta sam ja danas kupio
343nsd4.jpg

14dkode.jpg
 
pa ta nodetka izgleda jako slična amazonki d5 samo mi izgleda koliko vidim ima malo ređe ulagače nego amazone
 
Pozdrav svima , a narocito za Trnavca i nadam se da posle ove njegove kupovine nece vise da uporedjuje njegove masine sa mojim. Jer su ne uporedive.

Ova sejalica je prestara(prva serija koju je Nodet iybacio), to ne znaci da nije kvalitetna. Njena cena ne sme da prelazi 500e. Razmak izmedju lula je 20.83333 cm.

Trnavac ako ti treba tabela za stelovanje ili bilo koji deo za tu sejalicu, slobodno mi se javi. Jos jednom pozdrav svima.
 
Ovako drustvo.
Placena je 700€, u odnosu na druge koje sam gledao, ona je bila najrentabilnija, a nije joj falilo nista.
Covek ju je uvezo iz CH, za sebe pre 4 godine, i nije nadkupac, pa je sa njom sejao 2 godine, a onda dovezo neku Dansku, malo vecu, i ova mu stojala utrpana u garazi, mislio je ako sa onom nesto ne bude OK, da ima rezernu. Pitao sam ga zna li kog da prodaje , a on je reko nezna, onda je njegov sin reko da bi ovu prodao, jer stoji u garazi vec 2 god, i netreba mu, ima neku sa programatorom.
Tako da sam resio da je uzmem , jer joj nista bas ne fali .
Sto se tice DRAGANA82, i uporedjivanja njegovih masina, DRAGANE RODJO, uporedjivo sam samo cene, to znas dobro, i nista lose nisam mislio!
A za ono sto ja ocu njome da uradim , mislim da ce da postigne, ukoliko ne, znase pijac.
A sto se tice tabele, ako si drug, posalji mi je u pp.
I jos nesto, za ferdzu je taman, a vlasnik je reko da jeste redja malo od IMT 2cm, a da psenica kao redja odlicno iscepi i nemora se proredjivati!
 
Ocu poslacu i tebi i Kirs Robertu. Samo da vidim sta imam. Ja imam za 15 reda , cini mi se za 17 i imam ya 19 reda. A za ovu od 13 ako nemam , ja cu da je nabavim.
 
Nazad
Vrh