Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Bio sam ja u Samos da vidim te IrTem.Extra sejalice za te pare.Za moje gazdinstvo malo veliko ulaganje ali su masine prave.
 
Mi još nismo bili ali smo se raspitivali i samo pozitivne pohvale dobio. Jedina je mana da su malo teški i zahtevaju veći traktor. Ima jedan kod tebe u selu od 4m.
 
diklofen
Imas li koju sliku od tih sejalica,mislim da sam video na vasaru u Debeljaci da se turske sejalice prodaju samo ne znam koje marke!
 
Poslednja izmena:
Da li te sejalice imaju koje spominjate stalne tragove???Treba ići malo i u tom pravcu kod kupovine sejalice.:ppozdrav:
 
Cim dodjem do kompa postavljam slike IrTem od 3.5m u klot izvedbi.Znaci na nju mogu jos depozitori za djubrivo,el kontrola setve i uredjaj za stalne tragove.Te tri stvari se doplacuju.
 
Evo ja ubacujem ono na sta sam ja obracao paznju prilikom pregleda.
126bdsn.jpg

2dl7t74.jpg

2lm2ubp.jpg

2dhs8si.jpg

2zzkn0m.jpg

315l5hk.jpg

14vqpp3.jpg

20fxef8.jpg

2agojy9.jpg

2s0d6xc.jpg

24fbsxz.jpg

sbmyax.jpg
 
Jeste to je ta sejalica sto sam video a prodavac se zove Goran! I jel si nasao kakvu manu te sejalice onako na prvi pogled!? Voleo bih da vidim neku psenicu koju je ova sejalica posejala!!
 
Ima li mogucnost ugradnje duplih diskova?

E ta sa duplim diskovima je zver.Extra reseno.Iza diskova gumeni nagazni tocak sa posebnim stelovanjem priska.Razlika u istoj sirini sa dva diska i ove sa slike je za 4m oko 500kg.Diskovi slicni kao na IMT Tivi.Cena za 4m i duplim diskovima je 8800eura sa pdv.
Imam neke zamerke ali su skoro pa ne bitne u odnosu na sve ostalo.
 
Nazad
Vrh