Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Cena za AgroMasz je 6700e+pdv..
U ponudi imaju samo jedan disk,ili ulagače nema izbora sa dva diska..

@cicimoric:zanimljivo je ovo..
Kod nas niko nema ovakvu AgroMasz pa nema nekog iskustva,a koga god smo pitali i onaj tko koristi jedan disk,i tko koristi dva diska je zadovoljan..
 
Nisam pogresio, toliko trazi za sejalicu. I meni jaka cena. Zato sam postavio slike...
@ Montoya Bio sam ponovo, uzeo traktor....
 
Ja ne znam zasto pojedini clanovi prave pametni. Samo sam pitao za realnu cenu zato sto takvih sejalice nema u oglasima
 
Ja ne znam zasto pojedini clanovi prave pametni. Samo sam pitao za realnu cenu zato sto takvih sejalice nema u oglasima
S obzirom da imaš povrat od 40% i možda PDV onda je cena napumpana jako.Te hasio su prešle u vlasništvo mislim Kvernelanda 91 godine(ako se dobro sećam), tako da je mašina sigurno starije, Bila je jedna kod mene u dvorišt i jesu ok ali ne za te pare.
 
A koju sejalicu preporucujute od nasih proizvodjaca? Agria? I da li su Agria i Majevica iste sejalice?
 
Ja planiram da kupim ove godine kupim dobru sejalicu. I da zavrsim sa masinama za psenicu, za narednih 20 godina. Samo sto bih kupio neku laksu, za 539... Imate li mozda neki savet. Cifra je od 3000-4000e.
 
Ja planiram da kupim ove godine kupim dobru sejalicu. I da zavrsim sa masinama za psenicu, za narednih 20 godina. Samo sto bih kupio neku laksu, za 539... Imate li mozda neki savet. Cifra je od 3000-4000e.

Samo nodet

img3286.jpg
 
Nazad
Vrh