Sečka za Zmaj kombajn- Z 142

Koji tip lezajeva koristi?Ako je secka dobra i nema problema sa njom-vredi te novce...pa mi smo samo za klasovu secku dali 1800 eura+sve sto je trebalo dodati prenose,remenice,nosecu konstrukciju i slicno.
 
Meni su ovi iz Vektor Becej trazili 1700 evra da je oni ugrade. Juce otisao i kupio secku kod njih sa remenicama i spanerima 1200 evra, cim se prolepsa pocinjemo sa ugradnjom. Hvala na pomoci clanovima, pogon ce ipak biti sa motora.

 
Poslednja izmena:
Mi smo dobro i prolazili mada smo ugradjivali pre vise od 10 godina, ali ipak je to bio bum sa tim na zmaju, negde oko 500-600 eura je to izlazilo sa svim mogucim peripetijama.
 
Ako neko trazi secku za zapadne kombajne,a sam bi da ugradjuje,ima covek iz Kaonika mozda i 50 secki na lageru,vecina njih ima i remenice i sve sto treba za montazu,najvise ima za NH kombajne.prodaje ih po 500eu.ako neko zeli,nek mi se javi na pp,poslacu du broj.
 
Vektorovu imam na z143 vec tri ili cetiri sezone i zadovoljan sam sa njom, i njenim radom. Za 150 evra nekako sigurnije mi je, jer ovu vec imam i znam kako radi.
 
Glavno je gotovo, ostalo jos da se prefarba jos jednom i da se stave amortizeri na usmerivace.





A eto malo i modernizacije, u slucaju zagusenja da se vidi bar koliko toliko na vreme.

 
Nikola kakvi amortizeri na usmerivace?a sto se tice ekrana,na toj poziciji neces apsolutno nista videti na suncu-najbolje je montirati ga u gornji levi cosak kabine,i taj deo stakala zamraciti...
 
Jel se moze ovakva secka koristiti i u suncokretu ?.Hoce li raditi kakav posao,ili mozda gusiti ?.
 
Nikola kakvi amortizeri na usmerivace?a sto se tice ekrana,na toj poziciji neces apsolutno nista videti na suncu-najbolje je montirati ga u gornji levi cosak kabine,i taj deo stakala zamraciti...

Bice namesteni amortizeri da kada secka ne radi da se podviju nazad, a kada secka radi amortizeri ce da vrate usmerivace u ovakav polozaj kao na slici. Znaci da dizem ekran gore ipak?

- - - - - - - - - -

-nikollaa koliko je kostala "modernizacija" ?

Nije mnogo 60evra
 
Okaci adresu gde si kupio tu kameru.Nadam se da se nece tretirati reklamom,ima nas puno zainteresovanih za tako nesto.
 
Nazad
Vrh