Sečka za Zmaj kombajn- Z 142

Jel ima jos negde sem u Backi Petrovac za balansiranje rotora ?.Treba da nosim rotor secke da se izbalansira pa reko da pitam i na druga mesta za cenu.Vektor Becej kad god sam zvao niko ziv se ne javlja.Koliko je inace cena tih balansiranja secki od kombajna ?.
 
@Matic
Skracena je za 40 cm ,zbog broja nozeva izgubila je balans 101%.Uzeta po tvojoj preporuci od onog iz Kaonika za 250 eur.Hvala na preporuci inace :ppozdrav:.
 
Има неко са форума из ХР да долази на лице места да балансира сечке, малчере и остале зајебанције. Мислим да га има у теми малчери.
 
Arkadije jel to komplet 250e ili samo rotor, ja neke koje sam gledao po oglasima to sve 800+
 
Ubaci neku sliku kad namontiraš da vidimo kako je ispalo na kraju.
 
Zadovoljan sam kako radi secka,motor koliko vidim je ne oseti,jedino sto prasi ko ludo i malo vise zaprlja hladnjak do kraja dana,mada ne prelazi 67-70c za sada,mislim da je tako islo i prosle godine,65-67c ,zaboravio sam ...Sve dok ne prelazi 80c ja sam happy.Slikacu i secku ako nekom bude trebalo da vidi sta i kako,mada i ja sam kopirao kako su drugi radili nema se sta posebno videti,jedino sam obrtaje secke stavio da budu oko 3.7-3.8k,zbog toga trpe lezajevi ,valjda ...,za sad izdrzavaju ali videcu joj sta i kako sa njima.Lezaj na secki ceo dan na 75-85c,i na medjuremenici su na 55-65c,mast u njima na 180c pa se ne brinem mnogo ali mi se ne svidja.C3 su lezajevi,jedino na secki nije,vrv bi sa c3 bio malo hladniji,valjda.
I hvala svim clanovima koji su pomogli,Matic,Nebojsa,Sinisa i drugi :ppozdrav: .





 
Evo i slika.Zaboravio sam napisati,znaci rep na kombajn kao sto se vidi nije diran nista,fabricki sve.Secka je na sarke,skinu se 2 srafa napred kao sto se vidi na slikama tu gde su gume te kao okrugle ,i secka visi ka nazad,ok i remen treba da se raskaci.Onaj lim unutra ne diram.Za sad jedino za kukuruz je necu koristiti,najvise me zanima kako ce u suncokretu raditi ...












 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh