Sečka za Zmaj kombajn- Z 142

srdjan7

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2009
Poruka
3.835
Koji tip lezajeva koristi?Ako je secka dobra i nema problema sa njom-vredi te novce...pa mi smo samo za klasovu secku dali 1800 eura+sve sto je trebalo dodati prenose,remenice,nosecu konstrukciju i slicno.

nikollaa

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
566
Meni su ovi iz Vektor Becej trazili 1700 evra da je oni ugrade. Juce otisao i kupio secku kod njih sa remenicama i spanerima 1200 evra, cim se prolepsa pocinjemo sa ugradnjom. Hvala na pomoci clanovima, pogon ce ipak biti sa motora.

Poslednja izmena:

diesel d-60

Član
Učlanjen(a)
25 Feb 2012
Poruka
3.158
Mi smo dobro i prolazili mada smo ugradjivali pre vise od 10 godina, ali ipak je to bio bum sa tim na zmaju, negde oko 500-600 eura je to izlazilo sa svim mogucim peripetijama.

jbrtka

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2010
Poruka
2.230
Ako neko trazi secku za zapadne kombajne,a sam bi da ugradjuje,ima covek iz Kaonika mozda i 50 secki na lageru,vecina njih ima i remenice i sve sto treba za montazu,najvise ima za NH kombajne.prodaje ih po 500eu.ako neko zeli,nek mi se javi na pp,poslacu du broj.

nikollaa

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
566
Vektorovu imam na z143 vec tri ili cetiri sezone i zadovoljan sam sa njom, i njenim radom. Za 150 evra nekako sigurnije mi je, jer ovu vec imam i znam kako radi.

nikollaa

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
566
Glavno je gotovo, ostalo jos da se prefarba jos jednom i da se stave amortizeri na usmerivace.

A eto malo i modernizacije, u slucaju zagusenja da se vidi bar koliko toliko na vreme.

srdjan7

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2009
Poruka
3.835
Nikola kakvi amortizeri na usmerivace?a sto se tice ekrana,na toj poziciji neces apsolutno nista videti na suncu-najbolje je montirati ga u gornji levi cosak kabine,i taj deo stakala zamraciti...

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
6.124
Jel se moze ovakva secka koristiti i u suncokretu ?.Hoce li raditi kakav posao,ili mozda gusiti ?.

nikollaa

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
566
Nikola kakvi amortizeri na usmerivace?a sto se tice ekrana,na toj poziciji neces apsolutno nista videti na suncu-najbolje je montirati ga u gornji levi cosak kabine,i taj deo stakala zamraciti...

Bice namesteni amortizeri da kada secka ne radi da se podviju nazad, a kada secka radi amortizeri ce da vrate usmerivace u ovakav polozaj kao na slici. Znaci da dizem ekran gore ipak?

- - - - - - - - - -

-nikollaa koliko je kostala "modernizacija" ?

Nije mnogo 60evra

Spajki

Član
Učlanjen(a)
11 Okt 2009
Poruka
5.849
Okaci adresu gde si kupio tu kameru.Nadam se da se nece tretirati reklamom,ima nas puno zainteresovanih za tako nesto.

Vrh