Sečka za Zmaj kombajn- Z 142

To je dzabe po meni.Ja sa mislio da je to dosta skuplje.
 
Nisam još ništa! Posle dve godine okrenuo nozeve i u stvari mi sad trebaju samo novi nozevi ali cu odraditi sve!


Gogi
 
Meni uradili bansiranje secke u Vektoru (becej) cena je 50e samo balansiranje.. Odradili svaka im cast sve pohvale... :bravo:
 
Samo sam radio balansiranje... Moja secka je kupljena takva u debalansu nesto i nije mogla da radi tresla je ko luda... Ali su je uspesno sredili u Vektoru..

I moja secka je sa fiksnim nozevima... Ona se lakse pogoni nego secka sa klatecim nozevima...
 
Da se pohvalim da je i moj zmaj dobio sečku......Ovom prilikom bi se zahvalio članu sale ratar na pomoći pri odabiru same sečke i majstora Zorana kojeg mi je preporučio :ppozdrav:

Koja slikica...

na kraju su i ofarbali... sa klatećim noževima.. i jedna za uspomenu :osmeh:


I jedan video, tj proba u zobi. Snimak je loš ali ja sam zadovoljan više od očekivanog ....

[video]https://youtu.be/iaVS1Dz21MM[/video]
 
I ja sam isto tako prosao sa slamom, da im ostavim a posle sam ih molio hoce li vec krajem augusta da baliraju. Otad secka i gas a kome treba slama nek seje psenicu.
 
Tako je frenky ! Samo što se taj problem javlja i u žetvi soje pa i onda čekam da ispresuju pa da odnesu da bi mogao pripremati za setvu pšenice, zato mislim da sam sada rešio te probleme i da ih u buduće neću imati.
 
Ljudi dali vam se desavalo na secki kukuruza to jest adapteru za kukuruz da odpadne noz?Imam ugradjenu na beracu 222 pa se bojim ne daj boze kad bi odpao noz ubio bi nekog,razmisljam da stavim one debele gume sa strane.
 
Definitivno vredi svaki euro što sam dao, sad mi krivo što nisam i ranije......
fotografija0617.jpg
[/IMG]
fotografija0618.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh