Savet oko kompa!

Koliko sporiji net?Imas na kompu status konekcije vidi kojom je brzinom konektovan lan interface.

Moze da ima veze ako ocekujes preko 100 mbit.

Sent from my POCO F3 using Tapatalk
 
Ma gde preko 100, ovaj osnovni paket je ovde u pitanju, do 10mb,
Sada sve sljaka dosta brze, a nista nisam popravljao,samo sam menjao mesta kompu i laptopu , menjao kablove i merio brzinu, izgleda da su jutros pustali manji protok,hvala na savetu
Uzgred koji je ovo tip memorije ? Ddr2?



Hocu da dokupim jos, e sad 2 slota na ploci su zelene boje, a 2 su narandzaste, jel to uopste bitno koja memorija gde dodje? Ova je bila u zelenom slotu?
 
Poslednja izmena:
Mislio je na protkok mrezne karte.Novije su 1000 strije 100.

To je ddr2.To sa bojama je verovatno za dual chanel mod.
Ili je ploca koja podrzava i ddr3 ali sumnjam.Samo proveri na kom je razmaku taj zarez na sredini ako je isti razmak isto je ddr2 slot.
 
Bitno je kako stavljas memoriju,ako imas 2 kartice tipa 2x 4 gb ,uvek ubacujes tako da popunjavas tipa 1 i 3 slot ili 2 i 4.Bar bi trebalo biti pravilno tako.
 
Jel može neka poreporuka za tablet u rangu cena 100-130 +- evra. Služio bi isključivo da dete gleda YT (crtaći valda). Nemam nikakvih predznanja o tabletima, pa ako može neki konkretan model, nebitno da li je iz oglasa ili iz prodavnice...
 
Bilo koji tablet da uzmes ne uzimaj ispod 2gb ram-a jer je ne upotrebljiv.
Bio je na black friday akciji huawei media pad T3 oko 15-16000 din.

Kad nije na akciji onda je oko 19-20.000
Kupio ga ja klincima , evo gura vec 3 godine.
Za njihove potrebe odlican.

Sent from my POCO F3 using Tapatalk
 
Ne kupujem to ja, sestra hoće nešto da uzme deci, ja se ništa ne razumem a ona ni toliko, a zet ni promil koliko ona. :) Pa onda kad tako nešto treba od tehnike, mene zaduže da im nađem šta treba, a ja onda davim ovde forumaše jer se moje okruženje razume u to otprilike koliko zet i sestra. :)
 
Huawei Matepad T8 16GB

Trenutno je na Black Friday popustu i u tom je rangu cijena. Postoje i Prestigio, Vivax, Alcatel.. Itd ali nisu mi nešto bolji od Huawei-a..

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka
 
Е, нису баш свугде "блек фрајдеји" били по ПС-у - негде то траје и по месец дана. Ено тај "БЦ груп", за кога је Миксан поставио линк, направио вишенедељну добру распродају.

Дукеј, баци поглед на упоређење цена на https://www.eponuda.com/ . Може да ти се догоди да се баш пријатно изненадиш попустима.
 
Људи, има ли неко искуства са "Престиђо" навигацијама (оним базнијим моделима; додуше, питање је да ли они имају нешто што излази из тог описа)? Треба ми да ми понекад послужи да не скренем лево код Албукеркија, а не да ме свакодневно проводи од Миријева до Петловог брда.
 
Skini 'Here we go', i mape koje želiš i završio si posao sa navigacijama.
Meni se to odlično pokazalo..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Са добрим телефоном имаш све што ти треба од навигације. Чак и тета ти говори где да скренеш на време.
 
Момцови, Зорге има 'ваки мобилни:


Ја не скидам ништа, не инсталирам ништа, не играм ништа - ја само пуним батерију двапут месечно, исто толико често га темељно оперем и то је то.
 
Nazad
Vrh