Sajmovi,izložbe i vašari - kada i gde

:off_topic:

Ubačen je i taj simpa smajli, inače u Novom Sadu 7 marta ima neki sajam pčelarstva na koji ću ići. :cao:

::spreman na sve::
 
u nedelju u sidu vasar,s obzirom da javljaju sutra i prekosutra sneg ima samo ciganka da se cuje "carape carape 5 pari samo 100din.carape,bice guzve ko na groblju
 
e ja cu prvi doci na vasar :bravo: :bravo: :bravo:
drug u atolu kod padjena slavi rodj. tako da mi najuze drustvo docekujemo zoru :ppozdrav: :ppozdrav:

iskreno mislim da je jos rano za vasar i da nece biti nikog,aj da je vreme neko lepse pa da se proseta
 
Za vikend se u opštini Žitište i u istoimenom mestu održava mini sajam poljoprivrede.Biće predavanja,prodaja đubriva,semena,mehanizacije.Ispred zgrade opštine će biti razgledanje mašina i ostale mehanizacije.Više o tome možete pročitati na www.zitiste.org.yu
 
I naravno da postavi slike, inace ce ucitelj da mu da 1 za neuradjen domaci zadatak!
 
Po najnovijim saznanjima se vidimo u Rumi 3.3.


Svi zainteresirani za neko okupljanje neka se jave, pa da se popije nesto i da se napokon i upoznamo...

Eto toliko od mene za ovaj put ;)
 
čuveni vašar u Rumi, mogao bih da dođem. Nego koliko dugo traje i zna li ko proceduru za prodaju mehanizacije na vašaru?
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235225131[/time]_________________________________________________
hteo sam da pitam da li treba doći dan ranije, prijaviti se negde,....
 
Nazad
Vrh